Ilcsi

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: gaaanita, az összetevőket feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2020. január 27.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Sokoldalú, bőrnyugtató hatású ichtiollal és növényi olajokkal gazdagított folyékony szappan nem véletlenül az Ilcsi legnépszerűbb terméke. Az ichtiolnak és a növényi hatóanyagoknak köszönhetően enyhe szaruoldó hatású, mindennapos használatával eltávolíthatjuk az elhalt szarusejteket, így bőrünk életteli és friss lesz. Nyugtató, gyulladáscsökkentő és antiszeptikus tulajdonságának köszönhetően jótékony hatással van az aknés, gyulladt bőrre, a szőrtüszőgyulladásra, illetve a gyakori borotválkozás miatt kipattogzott bőrre. Szabályozza a faggyúmirigyek és az apokrin verejtékmirigyek működését, így használhatjuk pattanások, illetve kipálás ellen. Az érzékeny vagy allergiára hajlamos bőrre is javasolt.

Ár: 4000 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes v posta
Ár: 2200 , Eladó: Sziszo33
Állapot: Használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Készpénzben

pluto

2018. szeptember 16.

Heti egyszer használom, mert egyébként nagyon szárít. Így viszont nagyon sokáig kitart, és teljesen korrekt munkát végez.

Ha a szemembe megy, piszkosul csíp, ezt a részét gyűlölöm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Ha a szemembe megy, piszkosul csíp, ezt a részét gyűlölöm.

Agi0819

2018. szeptember 12.

Nagyon szárítja a bőrt és a pattanásos bőrömön semmit se használt. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Nagyon szárítja a bőrt és a pattanásos bőrömön semmit se használt. Pénzkidobás.

Witchvortex

2018. augusztus 27.

Nagyon szeretem ezt a szappant, de kicsit túl tudja szárítani a bőrt. Én az Ilcsi Csipkebogyó Habkrémmel kombinálva használom éjszakánként, így reggelre friss bőrrel ébredek. Többe kerül egy átlag szappannál, viszont sokáig kitart, hatásos és tiszta alapanyagokból készül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

norikad0

2018. augusztus 14.

Kicsit erős a szárító hatása, de pattanásos, zsíros bőrre megfelel. Az ára borsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Stephanieee

2018. augusztus 14.

Heti 1x használom átlagosan, ha nagy a baj 2x :) az első alkalomnál úgy vettem észre, hogy miatta jött elő 1-2 gyulladt patti, meg is ijedtem, de nem adtam fel, gondoltam bármi mástól is lehet.. :) a második alkalomnál már nem volt baj, és úgy vettem észre, hogy szépen dolgozik, és teszi, amit ígér, de önmagában ez sem tesz csodákat, inkább azt mondanám, kiegészítő, alkalmi kezelésnek felel meg. semmiképp nem javasolnám napi szintű használatra, nekem a kombinált, vízhiányos bőröm max. heti 2x bírja el, mert azért tényleg egy erős készítmény..mivel nagyon kevés kell belőle, szerintem megéri az árát, de fontos a megfelelő használat!

update: én az Ilcsi termékeket nem erőltetem. nagyobb a füstje, mint a lángja, remélem mindenki értette, mire próbálok célozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

apple&pear

2018. augusztus 8.

Rendkívül erős zsírtalanító hatás, mégsem szárítja a bőröm. Örök kedvenc! A párom borotválkozáshoz is ezt használja, nem pattog ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Eszter32

2018. augusztus 3.

Számomra felejtős volt, sokáig pattanással válaszolt a bőröm rá (azt mondják ez természetes), túlzottan szárított, muszáj volt krémeznem használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Betti1994

2018. július 31.

Szeretem. Tiszta érzetet hagy, nem zsírositja a bort. Ápol és tisztít. Bár nekem utána kell testápoló,abból is Ilcsit használok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 31.

2018. július 30.

Én a pattanásos bőrömre használtam úgy, hogy este, zuhanyozás előtt kb 20-30 perccel felkentem, rajta hagytam, mint egy pakolást, aztán a fürdés során lemostam. Nagyon tiszta, zsírmentes lett így a bőröm. Vigyázni kell, hogy szembe ne kerüljön, mert nagyon csíp. Azt nem szeretem benne, hogy nagyon nehéz lemosni, de megéri a fáradtságot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 30.

zoja

2018. június 2.

Évek óta használom, alkalmanként, amikor szükség van rá. Szerintem nem napi használatra való. Hámoldásra tökéletes arcra, testre, bikinivonalra, gyantázott területre, hónalj borotváláshoz, de van, hogy csak a pattanást és a környezetét kenem be vele, akár vállon, háton. A család férfi tagja időnként borotválkozáshoz használja. Drága, macerás hozzájutni, de ez a minőségéből nem von le, meg legalább sokáig elég. Mivel macerás hozzájutni, ezért legközelebb kipróbálom a jimjam fekete szappanját, az sokkal olcsóbb, és ha jó, cserélek. Ilcsiéknek üzenem, hogy igazán jó lenne, ha lehetne kapni bolti forgalomban és nem kéne lemenni hídba egy kozmetikus előtt, hogy ugyanmár hadd vegyek egy kisebb vagyonért egy szappant. Nem atombombát, csak egy szappant. Ne csináljunk már úgy mintha ez valami biológiai fegyver lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 2.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propanediol, Glycerin
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Az olajsav (oleic acid) kálium sója. Kálilúg. Legfőképpen a folyékony szappanok előállítására használják, de egyéb tisztálkodó szerekben is fellelhető összetevő. Emulgeálószer, tisztítószer.

Magyar nevén kálium-karbonát, vagy hamuzsír. Szappanfőzésnél gyakran alkalmazzák térfogatnövelő szerként, de vízmegkötő, szárító hatásáról is ismert.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Az olajpala lepárlási terméke. A CosIng besorolása szerint antimikrobiális anyag, vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában. A Wikipedia információi alapján kénben gazdag összetevő, melyet gyulladásgátló, baktérium- és gombaölő tulajdonsága miatt 10-20%-os koncentrácóban olyan bőrbetegségek kezelésére is gyakorta használnak, mint az ekcéma és a pikkelysömör.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0