Ilcsi

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: gaaanita, az összetevőket feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2020. január 27.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Sokoldalú, bőrnyugtató hatású ichtiollal és növényi olajokkal gazdagított folyékony szappan nem véletlenül az Ilcsi legnépszerűbb terméke. Az ichtiolnak és a növényi hatóanyagoknak köszönhetően enyhe szaruoldó hatású, mindennapos használatával eltávolíthatjuk az elhalt szarusejteket, így bőrünk életteli és friss lesz. Nyugtató, gyulladáscsökkentő és antiszeptikus tulajdonságának köszönhetően jótékony hatással van az aknés, gyulladt bőrre, a szőrtüszőgyulladásra, illetve a gyakori borotválkozás miatt kipattogzott bőrre. Szabályozza a faggyúmirigyek és az apokrin verejtékmirigyek működését, így használhatjuk pattanások, illetve kipálás ellen. Az érzékeny vagy allergiára hajlamos bőrre is javasolt.

Ár: 4000 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes v posta
Ár: 2200 , Eladó: Sziszo33
Állapot: Használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Készpénzben

Boboka89

2018. május 18.

Nagyon tiszta érzetet hagy maga után,valóban érezni a szaruoldó hatását. Használata után remekül beszìvódnak a hidratáló krémek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

szukhentrunk

2018. március 7.

Nagyon szeretem ezt a terméket, naponta használtam és még így is sokáig kitartott. Még a kozmetikusom ajánlotta és abszolút megvagyok vele elégedve. Ahhoz képest, hogy 35 ml és 3500 Ft picit drága de valamit valamiért. Szembe ne menjen mert nagyon tud csípnil :D :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

kgk

2018. február 16.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Az elején, használat után nagyon húzódott a bőröm, de kb 1,5 hét alatt hosszászokott és már nem tapsztalok ilyesmit. Szerintem jól tisztít, de csodára ez sem képes. Néha használom a lábamra is, illetve a kozmetikusom ajánlása szerint a korpás haj ellen is működik. Hajra még enm próbáltam. Összességében nekem bevált, bár nincsen kimondottan problémás bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

qjudit

2018. február 3.

Heti egy-két alkalommal egy alapos suvickolásnak megteszi, de hiába ajánlják érzékeny bőrre is, nekem a mindennapos használat (pattanásos időszakban próbáltam így) durván előhozta a korpás szeborreát, tele lettem piros-száraz foltokkal, alalos utánkezelés mellett is. A napi 2 használatot nem is próbáltam érzékeny bőrre, de jól tettem. Nagyon zsíros bőrre jó lehet, de a kombinált-érzékenyre csak alkalmi használatra javasolnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

UnicornTeardrop

2018. január 25.

Nagyon szeretem, mert szépen kordában tartja az arcom zsírosodását :) Már vagy 2-3 éve ezt használom és nagy kedvencem, mindig újra rendelek a kozmetikusomtól! Persze nem szabad elfelejteni, hogy mindig kell szérumot vagy habkrémet használni utána, mert tény és való, hogy szárítja a bőrt, ami kellemetlen tud lenni. Nekem a kozmetikusom ajánlotta emellé a Rozi Szérumot és a kettő együtt csodás :) Alapból azért vettem meg ezt a szappant, mert tele voltam mindig gyulladt piros pattanásokkal, csúnyák voltak és fájtak :( Fél év alatt minden gyulladást levitt és azóta mindig mondja a kozmetikusom, hogy nagyon szép a bőröm és elkerülnek a gyulladt pattik, haha! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

danna20

2018. január 2.

Ugy szerettem volna hogy jo legyen :( 1 hetig szabalyozta a faggyutermelest utana pedig mar semmilyen jotekony hatasa nem volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

Golyakalifa

2017. december 13.

Csak kiegészítő termékként kaptam a kozmetikusomtól, hogy hetente 1-2x, edzés után használjam az arcbőrömre, hogy megelőzzük az izzadás miatt kialakuló esetleges pattanásokat. Eléggé szárít, de a ROZI szérum szuperül korrigálja.

Nekem furcsa a színe, az állaga és az illata is, de idővel megszokható. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

Nekem furcsa a színe, az állaga és az illata is, de idővel megszokható. :)

kristinakroes

2017. november 26.

Jaj, ezt mennyit használtam tinikoromban. Működött, de borzalmasan szárított, nem volt ez az én bőrömre való, és az összetevők se a legjobbak. 10 évig használtam Ilcsi termékeket, mert organic, meg tök király. csak 1-2 éve jöttem rá, hogy a legtöbb termék nem az én bőrömre való. Azóta a feljebb lévő árkategóriás Paula's choice a bőröm megmentője, na meg a The Ordinary a pénztárcámé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

phg26

2017. november 23.

Nem tartom egy csodaszernek, de szeretem hasznalni. Gyulladt pattanasokkal nem nagyon tudja felvenni a harcot de a faggyu termelest, zsirosodast szepen korlatozza. Az illata nekem az a kategoria, hogy annyira budi, hogy mar tetszik. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

molla

2017. november 16.

A kozmetikusom ajánlotta. Kb. kétnaponta használom. Sokat segít a faggyútermelés szabályozásában. Közel sincs annyi pattanásom, mint előtte. Nem is zsírosodik úgy a bőröm. Azt viszont nem tudom, hogy nyáron hogy fog teljesíteni, mert szeptemberben kezdtem el használni. Egyelőre 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propanediol, Glycerin
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Az olajsav (oleic acid) kálium sója. Kálilúg. Legfőképpen a folyékony szappanok előállítására használják, de egyéb tisztálkodó szerekben is fellelhető összetevő. Emulgeálószer, tisztítószer.

Magyar nevén kálium-karbonát, vagy hamuzsír. Szappanfőzésnél gyakran alkalmazzák térfogatnövelő szerként, de vízmegkötő, szárító hatásáról is ismert.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Az olajpala lepárlási terméke. A CosIng besorolása szerint antimikrobiális anyag, vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában. A Wikipedia információi alapján kénben gazdag összetevő, melyet gyulladásgátló, baktérium- és gombaölő tulajdonsága miatt 10-20%-os koncentrácóban olyan bőrbetegségek kezelésére is gyakorta használnak, mint az ekcéma és a pikkelysömör.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0