Ilcsi

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: gaaanita, az összetevőket feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2020. január 27.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Sokoldalú, bőrnyugtató hatású ichtiollal és növényi olajokkal gazdagított folyékony szappan nem véletlenül az Ilcsi legnépszerűbb terméke. Az ichtiolnak és a növényi hatóanyagoknak köszönhetően enyhe szaruoldó hatású, mindennapos használatával eltávolíthatjuk az elhalt szarusejteket, így bőrünk életteli és friss lesz. Nyugtató, gyulladáscsökkentő és antiszeptikus tulajdonságának köszönhetően jótékony hatással van az aknés, gyulladt bőrre, a szőrtüszőgyulladásra, illetve a gyakori borotválkozás miatt kipattogzott bőrre. Szabályozza a faggyúmirigyek és az apokrin verejtékmirigyek működését, így használhatjuk pattanások, illetve kipálás ellen. Az érzékeny vagy allergiára hajlamos bőrre is javasolt.

Ár: 4000 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes v posta
Ár: 2200 , Eladó: Sziszo33
Állapot: Használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Készpénzben

loretta9797

2017. október 31.

Nem rossz szappan, de nem csodaszer. Engem az illata nem zavar. A miteszerek számát talán kicsit csökkenti, de a pattanásokra és a gyulladtabb bőrfelületen nekem kevésnek bizonyult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

Vajdus23

2017. október 29.

Szeretem, mert remekül tisztít, és a húzódó érzés is elmarad a használata után. Nem habzik olyan jól, az illatával sem vagyok kibékülve, de ez a legkevesebb, hiszen minden természetes benne, és a természetnek nem mindig van jó illata. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 29.

Szabinavill

2017. október 16.

Zsíros és tág pórúsú bőrre nagyon ajánlom. Az illata egy kicsit nekem zavaró, de elviselhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 16.

cserpesreka

2017. szeptember 23.

Ha lehetne 10*-ot adnék rá! A zsíros tág pórusú embereknek kiváló!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Ha lehetne 10*-ot adnék rá! A zsíros tág pórusú embereknek kiváló!

timi57

2017. szeptember 2.

3 csillagot kap, de csak azért, mert tetszett a -mások szerint fura- illata és a használata közben nem voltak mitesszereim. Egyébként a pattanások ellen nem segített, továbbra is piros maradt az arcom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

idknemtudom

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 26.

Nagyon sokat segít a pattanásaim ellen, három naponta használom, az illatát is imádom!:) Már több mint egy éve szinte pattanásmentes a bőröm. Nekem nagyon megérte megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

ftmea13

2017. augusztus 3.

Imádom, imádom, imádom! Nagyon brutál a bőröm, főleg ilyenkor nyáron, pattanásos, piros, gyulladt és olyan szépen segít rajta, nyilván vannak jobb időszakaim, amikor elmúlik az egész fejemen úgyahogy, de ez a termék segít rajta, mert tudom, hogy a használata nélkül még brutálisabb lenne, nem mondom, hogy így nincsen, mert előbukkan egy-kettő, de segít! Nem szárít, bár én utána mindig hidratálok, de ez már a második adag lesz, ami újra veszek. Állandó plusz pont, hogy magyar:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Miaaa

2017. július 27.

Nem szárította ki a bőröm és kordában tartotta a pattanásokat. Meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 27.

Nashuaaa

2017. május 13.

Egyszerűen évek óta nem tudok mit kezdeni ezzel a termékkel. Nagyon szeretném szeretni,mert hype van körülötte, mert természetes, mert magyar, mert jókat ígér. De egyszerűen nem tudom eldönteni, milyen. Használtam évekkel ezelőtt, tisztított, frissített, de sok wow érzés nem volt benne. Igaz az is,hogy nekem nem pattanásos a bőröm, hanem (zsíros ) seborrheás, amivel igazéból nem tud mit kezdeni semmi,mert nem pattanásos a bőröm,meg nem is zsíros (ez a betegség főleg a hajas fejbőrömön jön elő), hanem mitesszeres, annak viszont nagyon durván, és ilyen elérhetetlen, mélyen lévő mitesszerek, amiket kozmetikus sem tud kiimádkozni. NA, erre nem jó, nem sokat csinál vele. Azért mégis megvettem idén is egyet, hátha. De valahogy semmi nagy eredmény, de az is lehet, hogy csak nem vagyok elég kitartó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

PaNel95

2017. április 21.

16-17 éves koromban használtam ezt a szappant. 2 tubussal használtam el belőle. Kozmetikus ajánlására kezdtem el használni, hogy két arctisztítás között otthon is foglalkozzak a bőrömmel, hogy legyen a kezeléseknek eredménye is. Havonta jártam a kezelésekre, de amikor ezt használtam, olyan volt, mintha nem is történne semmi változás az arcbőrömön. 2 tubus után végül a kozmetikus mondta ki azt is, hogy hagyjam abba a használatát, mert felesleges kidobálnom a pénzt érte.
Egyetlen előnye volt, hogy nem kellett hidratálnom a használata után, hiszen nálam semmilyen szárító hatással nem volt. De ezzel az is járt, hogy egyáltalán nem tisztított semmit sem a bőrömön. Nemhogy a mélyebb rétegekig nem jutott el a szappan, de a felszínen sem csinált semmit se. Egy ideig éreztem, hogy a használata után tisztább a bőröm, de pár óránál nem tartott tovább a hatása. Nem szabályozta a faggyútermelésem, nem lett kevesebb pattanásom vagy mitesszerem sem. Pedig mindennap reggel és/vagy este használtam, percekig dörzsölve a bőrömbe.
Engem a szaga annyira nem zavart, mert megszoktam már, hogy az ilyen természetes kencéknek van egy szaguk. Sőt, ennek még elég kellemes is néhány termékhez viszonyítva.
Most lehet, hogy eredményesen tudnám használni, hiszen jóval szebb és közelében sem annyira problémás, mint volt 4 évvel ezelőtt, de találtam egy olyan lemosót, ami valóban használ, nem mellesleg harmadennyibe kerül a majd nem háromszoros kiszereléssel. Viszont a kiszereléséhez képest egészen sokáig elég volt ez is.
Egyébként miután ez nem vált be az extrém zsíros és kezelhetetlen bőrömre, szintén a kozmetikus javaslatára teafás szappant használtam az arcomra. Igaz, hogy a hidratálás elengedhetetlen a használata után, hiszen eléggé szárít, de valóban hatásos is a zsíros bőrre. És nálam valóban tisztította a bőröm rétegeit is. (Ovális alakú, zöld színű szappan, ha jól emlékszek kézműves szappan.) 4 évig jártam arctisztításra kozmetikushoz havonta, szóval elmondhatom, hogy sok kencét kipróbáltam, és a teafás szappan vált be nálam egyedül otthoni kezelésként a nagyon zsíros bőrömre. Ajánlom mindenkinek, hogy tegyen próbát. (Sokat nem veszít vele az ember, hogy 500-600 forint körül van egy ilyen szappan.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propanediol, Glycerin
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Az olajsav (oleic acid) kálium sója. Kálilúg. Legfőképpen a folyékony szappanok előállítására használják, de egyéb tisztálkodó szerekben is fellelhető összetevő. Emulgeálószer, tisztítószer.

Magyar nevén kálium-karbonát, vagy hamuzsír. Szappanfőzésnél gyakran alkalmazzák térfogatnövelő szerként, de vízmegkötő, szárító hatásáról is ismert.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Az olajpala lepárlási terméke. A CosIng besorolása szerint antimikrobiális anyag, vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában. A Wikipedia információi alapján kénben gazdag összetevő, melyet gyulladásgátló, baktérium- és gombaölő tulajdonsága miatt 10-20%-os koncentrácóban olyan bőrbetegségek kezelésére is gyakorta használnak, mint az ekcéma és a pikkelysömör.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0