Ilcsi

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: gaaanita, az összetevőket feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2020. január 27.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Sokoldalú, bőrnyugtató hatású ichtiollal és növényi olajokkal gazdagított folyékony szappan nem véletlenül az Ilcsi legnépszerűbb terméke. Az ichtiolnak és a növényi hatóanyagoknak köszönhetően enyhe szaruoldó hatású, mindennapos használatával eltávolíthatjuk az elhalt szarusejteket, így bőrünk életteli és friss lesz. Nyugtató, gyulladáscsökkentő és antiszeptikus tulajdonságának köszönhetően jótékony hatással van az aknés, gyulladt bőrre, a szőrtüszőgyulladásra, illetve a gyakori borotválkozás miatt kipattogzott bőrre. Szabályozza a faggyúmirigyek és az apokrin verejtékmirigyek működését, így használhatjuk pattanások, illetve kipálás ellen. Az érzékeny vagy allergiára hajlamos bőrre is javasolt.

Ár: 4000 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes v posta
Ár: 2200 , Eladó: Sziszo33
Állapot: Használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Készpénzben

Nessy

2017. április 12.

3 hétig használtam napi egy alkalommal és utána úgy döntöttem, hogy nem érdemes tovább próbálkoznom. Olyan helyeken is apró pattanásaim jelentek meg, ahol eddig soha nem volt (nevetőránc, szemem alatt a táskámon, szemöldökömben... :D). Mindemellett nagyon büdös, hamu szaga van. Amúgy nem zavarna, ha hatékony lenne, de sajnos egyáltalán nem az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

DobreiA

2017. április 6.

Valóban nem egy megváltás, az arcbőröm felszíne "viszonylag" matt maradt, igaz, rég használtam, de nekem semmit nem tisztított sajna :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 6.

Moringa

2017. április 5.

"A felszíni szárítás nem segít megszüntetni a problémás bőr valódi okát." Sok mindent kipróbáltam mire erre végleg rájöttem, ez a termék volt az utolsó csepp a pohárban!

shining

2017. március 16.

Mar regebben hasznaltam az igaz de azert velemenyeznem kell. Nagyon szepen tisztitott elegedett voltam vele. Utana a borom nagyon puha volt es nem zsirosodott olyan hamar. Bar az en arcomra nem ez volt a megvaltas de jelentosen tisztitotta . Lhet ujra fogom venniert mar kezdenek kissebb kis " undormanyok" elobujni azokat viszont szepen leszedi ;))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 16.

danna113

2017. március 16.

Végre volt alkalmam kipróbálni és azt kell mondjam, hogy kombinált és problémás bőrre tökéletes. Hámlaszt, lehúzza a gyulladást de mégsem szárít annyira és valamennyire a faggyú termelést is szabályozza. Egyszerűen nálam maga a nagybetűs csoda. Egyetlen gondom van vele, az pedig az ára, ami rettenetesen magas. Még a komolyabb termálvizes patikai márkák sem ennyire drágák. Persze tudom, hogy mivel "natúr", megtehetik. hogy ennyiért adják. Sajnos ezért az árért elég keveset kap az ember, amiből persze nem kell sok (egy két pumpányit teszek vizes kézzel az arcomra és két percig otthagyom), de így is gyorsan fogy a napi használattal. Ráadásul nekem így nem ad tiszta bőr érzetet, szóval utána szoktam még egy másik lemosót is használni. Sajnos az ár-érték arány kicsit el van tolódva, mert hiába szeretem és hiába rosszabbak a másolatai, nekem ennyi pénzt nem ér meg, mert a hatását mással is tudom helyettesíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

incifinc

2017. március 5.

Kozmetikusom ajánlására használjuk lányaimmal. Kombinált bőrömet remekül letisztítja, egy pumpálás elég is, lassan fogy, hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 5.

Marusya

2017. február 20.

Szerelmes vagyok az Ilcsi termékekbe, a fekete szappan mellett az almás citromos arctejet használom évek óta a mindennapokra.
Egyáltalán nincsenek pattanásaim, használat után csodásan friss az arcbőröm és lehet perverznek tartotok majd emiatt, de imádom az illatukat :DD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 20.

manóka20

2017. február 16.

A kozmetikusom ajánlotta, mikor csúnya pattanások jöttek ki a halántékomon, pár használat után teljesen eltűntek. Kicsit szárít, de nekem így is csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Pilatesgirl

2017. február 3.

Imádom! Mattitja a borom és tenyleg sokat segít a pattanasokon, bár el nem tünteti őket vannak meg bőven, de nem olyan nagyok, gyulladtak, nem is várhatom el jelenleg egy terméktől sem hogy pikk pakk eltüntesse a pattikat. De érezhetően tisztítja az arcom, és hoz mindent amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 3.

Jennie94

2017. február 2.

A kozmetikusom ajánlotta amikor nála voltam, így hoztam is tőle egyet. Számomra teljesen bevált, nagyon keveset használok a vizes tenyeremre majd azt habosítom és így mosom meg az arcom így hál istennek egyáltalán nem szárítja ki az arcom. Pár percnél még véletlenül se szabad fent hagyni mert elég kemény dolgokat tudd művelni ez a kis szappan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propanediol, Glycerin
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Az olajsav (oleic acid) kálium sója. Kálilúg. Legfőképpen a folyékony szappanok előállítására használják, de egyéb tisztálkodó szerekben is fellelhető összetevő. Emulgeálószer, tisztítószer.

Magyar nevén kálium-karbonát, vagy hamuzsír. Szappanfőzésnél gyakran alkalmazzák térfogatnövelő szerként, de vízmegkötő, szárító hatásáról is ismert.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Az olajpala lepárlási terméke. A CosIng besorolása szerint antimikrobiális anyag, vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában. A Wikipedia információi alapján kénben gazdag összetevő, melyet gyulladásgátló, baktérium- és gombaölő tulajdonsága miatt 10-20%-os koncentrácóban olyan bőrbetegségek kezelésére is gyakorta használnak, mint az ekcéma és a pikkelysömör.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0