Ilcsi

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: gaaanita, az összetevőket feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2020. január 27.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Sokoldalú, bőrnyugtató hatású ichtiollal és növényi olajokkal gazdagított folyékony szappan nem véletlenül az Ilcsi legnépszerűbb terméke. Az ichtiolnak és a növényi hatóanyagoknak köszönhetően enyhe szaruoldó hatású, mindennapos használatával eltávolíthatjuk az elhalt szarusejteket, így bőrünk életteli és friss lesz. Nyugtató, gyulladáscsökkentő és antiszeptikus tulajdonságának köszönhetően jótékony hatással van az aknés, gyulladt bőrre, a szőrtüszőgyulladásra, illetve a gyakori borotválkozás miatt kipattogzott bőrre. Szabályozza a faggyúmirigyek és az apokrin verejtékmirigyek működését, így használhatjuk pattanások, illetve kipálás ellen. Az érzékeny vagy allergiára hajlamos bőrre is javasolt.

Ár: 4000 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes v posta
Ár: 2200 , Eladó: Sziszo33
Állapot: Használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Készpénzben

pankaland

2017. január 26.

Nem magamnak rendeltem, hanem a páromnak, aki sajnos randa bőrirritációval küzd az arcán, és jó néhány bőrgyógyászt elfogyasztott már eredménytelenül. Kisérleteznek mindennel rajta, eddig hatástalanul. Kozmetikusom szerint ez a csodaszer segít neki a piros foltok eltüntetésében, bármi is legyen a kiváltó ok. Hát sajnos nem segített :(
Ezért kezdtem el én használni, ha már megvan. Nekem nagyon tetszik, olyan igazi tisztaságot hagy maga után, amikor azt érzi az ember, hogy itt semminek nem volt esélye, letakarított mindent és szinte azt érzem, hogy ruganyos, gumis marad a bőröm utána. Semmi sikamlósság mint a korábban használt arctisztítóhabok esetén, csak tisztítás. Az illatától nem vagyok elájulva de nem is vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 26.

doreszka94

2017. január 21.

Mitesszereim csökkentésére/eltüntetésére ajánlották a boltban, meg is vettem. Nem igazán problémás az arcom, nem pattanásos, csak apró mitesszerek vannak az orrom és az állam körül. Először napi 2x használtam, de iszonyatosan kiszárította és húzta a bőrömet, így pár nap után áttértem a napi egyszeri használatra, de még így is nagyon szárított. Néhány napja nem is használom már, mert a szárításon kívül semmi mást nem csinált. Többet vártam volna, főleg ennyi pénzért, illetve nagyon sokan dicsérték, ennek ellenére nekem nem használt és használata után nagyon kellemetlen érzés volt a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

csokibeka

2017. január 21.

Nekem sajnos nem vált be, de nem is rontott a bőröm állapotán., Napi kétszer még az én zsíros bőrömnek is sok volt, napi egyszer használtam el. Nagyon húzódik utána a bőröm, irritálja a szemkörnyékem, amit még le is nyelnék neki ha használna. A bőröm zsírosságát nem csökkentette, a kialakuló pattanások/mitesszerek számát sem csökkentette, de legalább nem is ártott...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

Soly77

2017. január 20.

Karácsony előtt vettem észre hogy indokolatlan ocsmányságok vannak a fülem mögött a nyakamon, fájó kinyomhatatlan gyulladt göbök. Alig győztem alapozni. Pedig hónapokon belül 40 éves leszek, nem annyira indokolt már a pattanás. Tudom tudom a gyulladás valszleg a szerevezetemben van ami itt jön ki (én a fogamra tippelek el is megyek gyorsan). Na de a lényeg gondoltam előtte azért valamit külsőleg is teszek az ügy érdekében, gyerekek ez két nap alatt úgy lehúzta a rondaságaimat hogy jó régen láttam már ilyen hatásos csodaszert! A kozmetikus azt mondta nagyon fog szárítani eddig még nem vettem észre pedig kint is extra hideg van! Szuper cucc amit még eddig nem használtam! Nagyon nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 20.

puszinyuszii

2017. január 15.

Nagyon jól tisztít, a pattanásokat is hamar eltünteti, viszont utána könyörög az arcon a krémért és nagyon csíp ha a szemembe megy. Ezért csak 4 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

tlilla100

2017. január 7.

Ez a szappan maga a csoda! Sajnálom ugyan, hogy most az olvasom, hogy illatanyag van hozzáadva, szerintem az illata nagyon kellemes, természetes. A bőröm olyan a használata után, mint a babapopsi, ugyanis olyan hámoldó tulajdonsága van, hogy jobb, mint egy arcradír. A pattanásaimat 100%-ig leszedte, illetve akkor sem szárítja a bőrömet, ha kicsit tovább hagyom fent az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

Fatyolfelho

2017. január 5.

Évek óta használom zsíros, tág pórusú, faggyútúlműködéses arcbőrömre, kisebb-nagyobb kihagyásokkal. Nagyon jót tesz az olaj leoldásában és némileg szabályozza a faggyútermelést is. Az ára miatt viszont le kell vonnom egy csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 5.

egiagi23

2017. január 3.

A kozmetikusom ajánlotta, még a problémásabb (pattanásosabb, mitesszeresebb) időszakomban. Azóta is használom 2-3 naponta arctisztításra. Remekül helyretette az arcbőrömet. Illetve gyantázás előtt és pár nappal utána is szoktam használni, mert csökkenti a szőrbenövések és a szőrtüszőgyulladások mennyiségét.
Csak ajánlani tudom a problémásabb bőrűeknek, de azért a kozmetikus véleményét is kérjétek ki előtte. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

tajmi

2017. január 3.

Nekem a 35 ml-es 4-5 hónapig kitart, kedves bridgittaa, a kozmetikusom mondta, hogy nem kell túlzásba esni, elég egy nyomásnyi a nedves tenyerembe, azt kell felhabosítani, felkenni, majd pár perccel később lemosni. Igaz, a bőröm kicsit jobban hámlik tőle, mint másoknak szokott, így csak estére használom, reggelre elég a tiszta víz és a hidratálókrémem. Lecsillapította a régóta bosszantó aknéimat és a kis fekete mitesszereket, azóta tiszta a bőröm, mióta ezt használom. Nyáron kihagytam vele két hetet (elutaztam, és pont ez maradt otthon), akkor kezdtek visszajönni, de aztán újra rendbe szedett.
Azt is mondta a kozmetikusom, hogy a "régi változata" sokkal sűrűbb volt, és idővel újra besűrűsödik, de attól még ugyanolyan jó marad, és tényleg igaz - kedves Kinekapappne!
Az illatát időbe telt megszokni, de a hatás bőven kárpótol! Nem úgy nézek ki, mint egy tini! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 3.

Lutra

2016. december 29.

Nekem nagyon bevált, ez az első készítmény, ami tényleg eltüntetni a pattanásokat. csak a zsírosabb T-vonalon használom. Abszolút megéri az árát, elég sokáig kitart, főleg úgy hogy én szükség szerint naponta, két naponta egyszer használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 29.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propanediol, Glycerin
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Az olajsav (oleic acid) kálium sója. Kálilúg. Legfőképpen a folyékony szappanok előállítására használják, de egyéb tisztálkodó szerekben is fellelhető összetevő. Emulgeálószer, tisztítószer.

Magyar nevén kálium-karbonát, vagy hamuzsír. Szappanfőzésnél gyakran alkalmazzák térfogatnövelő szerként, de vízmegkötő, szárító hatásáról is ismert.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Az olajpala lepárlási terméke. A CosIng besorolása szerint antimikrobiális anyag, vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában. A Wikipedia információi alapján kénben gazdag összetevő, melyet gyulladásgátló, baktérium- és gombaölő tulajdonsága miatt 10-20%-os koncentrácóban olyan bőrbetegségek kezelésére is gyakorta használnak, mint az ekcéma és a pikkelysömör.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0