Ilcsi

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Golyakalifa, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 6.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A szőlőmag hatóanyagai (OPC) újjáépítik a kollagénrostokat, így az olaj tápláló, feszesítő, antioxidáns hatású. Helyreállítja a bőr lipidköpenyét, nedvességgel tölti fel a bőrt. Mélyrétegi vízhiányos, érett bőrre ajánljuk.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol

Mandarinhéj olaj. A Dermaxime szerint a mandarin olajnak sejmegújító és antiszeptikus hatása van, segít a bőrt megtisztítani és egyensúlyba hozni. Ugyanakkor más citrusfélék olajához és kivonatához hasonlóan potenciális bőrirritáló.