Ilcsi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: rekag, Módosítva: 2015. június 11.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A mágneses kezelések hatására javul a bőr vérellátása, aktivizálódik az anyagcsere, felgyorsul a sejtmegújulás, emelkedik a sejtek energiaszintje, és megnő az oxigénellátottság. Ennek oka, hogy a mágnes hatására a vastartalmú vörösvértestek aktívabbak lesznek, és több oxigént szállítanak a sejtekhez, így fokozzák a kollagénrostok megújulását. Az arcon a maszkot a ráncos, öregedő bőrre, a testen a cellulites területek és a fáradt, püffedt lábak kezelésére használhatod.

lenip

2017. április 7.

Nagyon kíváncsi voltam erre a maszkra a mágnes miatt. Talán többször kellene használni huzamosabb ideig a tuti hatás érdekében, de szerintem nem rossz. A negatívuma az, amit már előtte is többen említettek: a leszedése felér egy teljes arcepilálással, pedig alákentem mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 7.

timiga

2014. február 5.

Nekem nagyon bejött ez a maszk, én is szőlő őssejtes hidratálóval együtt használtam. Szerintem rosszabb a híre, mint amilyen a maszk maga, bár tény, hogy papírvékonyságú réteg felvitele esetén nem egyszerű megszabadulni tőle - viszont az eredmény (nálam legalábbis) kisimult és egészséges színű bőr. 30ml-el indítottam, és egészen biztosan után fogom rendelni, mert nagyon elégedett vagyok a hatásával :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 5.

kmj1012

2014. január 22.

Igen, eléggé érdekes ez a maszk, bár én nem igazán használtam eddig ilyesmiket. Mivel tudtam, hogy könnyebben lejön, ha aládolgozok valami zsírosabb krémet. A művelet elején lufa szivaccsal és a kámforos szappannal "hámlaszottam" egyet, majd a szőlő őssejtes intenzív hidratáló krémet kentem alá, nem túl vékonyan, erre tettem a maszkot, szintén nem a lehető legvékonyabban. Száradás után én egy az egyben le tudtam nyúzni magamról, igaz, rendesen leepilálta a képemet, helyenként az arcpihéim ott maradtak a fekete hártyában. :)
Hatását tekintve egyetlen használat után nem tudom véleményezni, viszont kellemes, üde, puha bőrt hagyott maga után.
ISMÉT: egy jó ideje használom, de mindig kemény lelkierőt kell gyűjtenem hozzá a fent leírt kellemetlenség miatt, főleg az arc széli kis pihéknél. Azt a tippet kaptam, hogy ne hagyjam teljesen megszáradni, és úgy húzzam le. Hát legközelebb kipróbálom.
Mindenesetre legutóbb 100%-os hidegen sajtolt szőlőmagolajat kentem alá az arcomra, majd lenyúzás után birs zseléztem, de ezek után úgy néztem ki, mint akit kivasaltak :D Hihetetlen szép lett a bőröm!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 22.

Pöti

2013. július 5.

Elsőre nagyon fura volt nekem ez a pakolás. Az állaga, a színe, az illata, egyik sem egy megszokott fajta... Az állaga nagyon sűrű zselés, a színe mint a szurok, az illata pedig mintha negro-t kenegetnék magamra... De a hatása csodás.. Csak lehúzni ne kelljen.. Esküszöm, úgy éreztem, mintha minden kis pihét lekapott volna a bőrömről. Pedig kentem alá cicka olajat, de talán többet kellett volna, mert iszonyatos volt leszedni... :( Ettől eltekintve ötös... Nagyon szép pirospozsgás lett tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 5.

sminkesmas

2013. március 3.

Ez egy "belülről" ható maszk, szeretem a színe miatt és mert lehúzható, de "csodát" csak alapos bőr megfigyeléssel és rendszeres használattal láthatunk nála.

Jó mert természetes és mert a szervezetünk öngyógyítását indítja be.

Ha érdekel fotó, teszt vagy bővebb infó, akkor itt írtam róla:

Üdv!
SminkÉsMás

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 3.

Jó mert természetes és mert a szervezetünk öngyógyítását indítja be.

Ha érdekel fotó, teszt vagy bővebb infó, akkor itt írtam róla:

Üdv!
SminkÉsMás

rekag

2012. november 10.

Az egyik legjobb maszk, fiatalít, élettel teli, puha, rugalmas lesz tőle a bőröm. Heti 1x szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 10.