Ilcsi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2012. január 4.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Az Ilcsi biokertjében termesztett, illatos vörös rózsából készült tonik megőrzi a virág csodálatos frissítő, rugalmasító, tonizáló anyagát és hatását. A vízhiányos, tágpórusú, laza, érzékeny, szeboreás arcbőr tonizálására ajánlják. A rózsa vízmegkötő tulajdonsága segíti a vízhiányos bőr karbantartását, mindennapos használatával a bőr megszépül és bársonyos tapintású lesz.

Kiszerelés: 125 ml

tothodett

2018. november 19.

Az arctejjel együtt, de külön is csodákat művel a bőrömmel!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

Az arctejjel együtt, de külön is csodákat művel a bőrömmel!

Claudia08

2018. június 17.

A rózsás kozmetikumok a gyengéim, és ebben sem csalódtam. Ilcsi néni termékeiért odavagyok, ez a tonik pedig a reggeli/esti arcápolási rutinom része. Feszesít, nem tömít, az illata is rendben van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

Pöti

2016. április 26.

Nekem se ragad tőle az arcom, ilyen problémám egyik Ilcsi tonikkal se volt. Igen, van bennük alkohol (kivéve a kövirózsást), de bizonyos növényi kivonatok készítéséhez szükséges. Nekem az illata picit sok, sajnos nem szeretem igazán a rózsaillatot a kozmetikumokban (parfümben se igazán), de jó hatással van a bőrömre, és nem érzem, hogy szárítana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 26.

Bibike

2012. augusztus 27.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. Nekem szerencsére nem ragad tőle az arcom, és nem is szárítja ki. Egyedül a fújós fejét nem szeretem, száll össze-vissza. Így kárba vész belőle elég sok, ahhoz meg kicsit drága. Ezért 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

melena

2012. március 9.

Szerintem egy toniknak az a funkciója, hogy tisztítsa, frissítse és a benne lévő hatóanyagok révén vitaminhoz juttassa bőrömet, tonizáljon! Én az ILCSI tonikokon kívül kevés olyan tonikkal találkoztam, ami ne szárította volna szét az arcomat. Nem tesznek bele mást, csak alkholt! Abben legalább valódi növény van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 9.

Dalma1111

2012. január 14.

Hát jobb, mint a rózsa habkrém, de ez sem az igazi. Nekem ragacsos az arcom tőle, bár ez jelenti azt, hogy van benne rózsa összetevő, szóval ezért ezt nem vetem a szemére. Viszont szerintem kicsit túl van vizezve és ezért nem olyan hatásos. Amúgy nem szárít, nem irritál, szóval szerintem egész jó kis tonik, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 14.

dorco

2011. július 20.

A nagyon érzékeny bőrömet sem irritálja, nem szárítja. Én csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 20.

A nagyon érzékeny bőrömet sem irritálja, nem szárítja. Én csak ajánlani tudom.

natasa

2011. július 14.

Sajnos nem jött be. Ragad a bőr tőle, különösebb hatást nem fedeztem fel. Az "illata" sem tetszik, szerintem cefre szaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 14.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology