Ilia

Ár:   $26   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. január 29.

Ár:   $26
Lelőhely:   külföld
Kategória:   Sminkek szájra

Ildie

2015. január 13.

Nem vettem meg a boltban, mivel 6000 forint és nem igazán használok rúzst, csak néha néha. Ez az egyik legtöbbet eladott darab abban a kis boltban. Nagyon szépek az összetevőik, ennek a darabnak és a többinek is, mindenki tudja használni. Szépek, és teltek a színek, főleg matt színeket készít a márka. A csomagolása retikül bobálás álló, mindent kibír. A tartósságára panaszom nem lehet, csak egyszer próbáltam ugyan, de sokáig szép volt, és amikor kopni kezdett diszkréten tette, persze a sötét bogós színű valószínűleg ezt nem tudja. Szeritem abszoludt nem szárít. Van ennél tartósabb rúzs a világon, de aki az ajkai kiszáradásával küzd, de közben meg színes rúzs mániás, annak ajánlom, mert nagyon nagyon szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 13.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice