Illuminum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, Módosítva: 2013. november 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kate Middleton, Vilmos herceg felesége a hercegi esküvőn ezt parfümöt viselte, ezért a White Gardenia Petals bevonult a történelembe, mint az egyik leghíresebb esküvői parfüm.

Fejjegy: gardénia, kókusz

Szívjegy: ylang-ylang, jázmin, gyöngyvirág

Alapjegy: fás jegyek, ámbra

Csirip74

2015. szeptember 19.

Egy kicsi illatmintám volt belőle kb. öt napig elég volt . Rajtam is a gardénia nyomul, a kókuszt sajnos nem érzem, tartóssága 5-6 óra. Szép illat, tetszik is, kár, hogy itthon nem forgalmazzák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

galagonyanya

2014. szeptember 22.

Valóban színtiszta hófehér gardénia, krémesen édes, törékeny, kecses.

Karcsú, uszályos ruhás hölgyeket látok magam előtt, legyezővel, halkan társalogva, a háttérben lágy zongoraszó, a kertbe nyíló ajtó félig nyitva, onnan könnyű, édes virágillat árad be a szalonba...

Ez éppen ilyen parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

Valóban színtiszta hófehér gardénia, krémesen édes, törékeny, kecses.

Ez éppen ilyen parfüm.

Asna

2014. január 25.

Egy üveg boldog tulajdonosaként bátran merem ajánlani ezt az illatot.
Nagyon tartós, 2-3 fújás a nap végéig elkísér. Számomra teljesen meglepő volt az első találkozás, mert hétköznapi az illat, de pozitív értelemben. ( Ezért is mondják sokan, hogy nem ezt választották volna a királyi esküvőre.) Vannak tőle sokkal karakteresebb parfümjeim is, de egy héten 1-2 alkalommal biztosan használom, ha egy kicsit romantikusabb a reggeli indulásnál a ruha összeállítása rajtam. Egy igazi fehér virágcsokor, lineárisnak mondanám, túl sokat nem változik. Sok méteres illatfelhő nincs mögötte, de nem is ez a célja ennek a remek alkotásnak. Sokan dícsérik, és ami még nagy előnye, hogy szinte alig fogy az üvegből, pedig közel 1 éve használom.
Nagyon kíváncsi vagyok a márka többi illatára is, sajnálom, hogy itthon nem forgalmazza egyik luxus parfüméria sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 25.

Egy üveg boldog tulajdonosaként bátran merem ajánlani ezt az illatot.

momo

2013. október 27.

Teljesen véletlenül került a kezembe, egy anglomán-parfümán hölgy ajánlására. A mögötte lévő "Kate Middleton ebben ment a mennyországba" mesét nem ismertem. De nem csodálkozom, mert
1. angol márka, nyilván pr-osok garmadája ontja az ilyen ötleteket
2. fehér virágos illat, esküvőre remek

Két elemért felesleges volt belekezdenem egy felsorolásba, mindegy. Kicsit utánaolvasva meglepődtem, hogy kókusz is van benne. Az első benyomásom az volt, hogy igen, gardénia, zöld gardénia. Aztán talán egy kis liliom valamilyen meleg alapon, de marad picit zöldes. Nekem a gardénia... Nem annyira a kedvencem és se a magam mennyegzőjére, se a royal weddingre nem ezt választottam volna. Creed, csakis. Szóval az illat nem rossz, de erősen biztonsági játék. Elképzelhetőnek tartom, hogy tán nem is ez volt rajta, csak így is tologatják az angol gazdaság szekerét. Nem piszokolom be a tündérmesét, ez egy kellemes, nem gyilkos intenzitású, viszonylag tartós virágillat. Aki szereti az ilyet, tegye próbára. Én már kinéztem az Illuminumtól egy dohányos dögöt, az lesz a következő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 27.

1. angol márka, nyilván pr-osok garmadája ontja az ilyen ötleteket
2. fehér virágos illat, esküvőre remek