Image Skincare

Ár:   9600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2016. december 5.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Egyensúly visszaállító habzó gél aloe verával,bio zöld teával és kamillával minden bőrtípus számára. Fekete nadálytő és körömvirág összetevőkkel már a lemosás közben táplálja az arc bőrét, a habzó cukornak köszönhetően pedig nem irritálja még az érzékeny bőrt sem. Szulfát és parabénmentes.

Max

2015. augusztus 8.

Csillagos ötöst adok az Ormedic arclemosónak. A nevéhez méltóan valóban egyensúlyoz. A párom nem hajlandó más arctisztítót használni, mert annyira tökéletesen karban tartja a bőrét. Nyáron a bőre zsírosabb, érzékeny, télen pedig száraz és érzékeny. Az Ormedic lemosó használatával egy teljesen kiegyensúlyozott, normál bőre lett. A lemosást követően az Ormedic biopeptid krémet teszi fel. Azzal a krémmel együtt pedig valóságos csodát tesz a bőrrel. Nem véletlen! A lemosó szulfát-, parabénmentes, tehát nem szárít szét, nem borítja fel a bőr normál működését, mint szinte minden bolti arclemosó (ide értve a drága márka képviselőit is). Nagyon tiszta, bio összetevőkből áll, ami nagyon nem mindegy, mert a bőrünkön keresztül hatékonyan felszívódik minden.
Mindig újra vesszük, mert maga a tökéletes tisztító. Szerencsére nagyon pici kell belőle, mert mint minden Image Skincare termék nagyon koncentrált, tömény hatóanyagokat tartalmaz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

kissnoncsa

2015. január 29.

Ez egy nagyon jó kis lemosó, nekem egyszerre van száraz börőm és itt-ott normális. Ez a lemosó a hozzávaló krémmel együtt pedig tökéletesen rendben tartja az arcom! Csak nagyon vigyázni kell, hogy egy napot se hagyjon ki az ember, mert sajna az én arcomon egyből meglátszik! De azért jár neki az öt csillag!
Update: Már nem vagyok vele annyira elégedett. Ár-érték arányban sikerült azóta jobbat találnom és ezt csak ritkán használom ugyan már nincs benne sok. Ezért levonok egy pontot, bár a dolgát még jól végzi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 29.

babucsek

2014. október 15.

Én is ezt használom itthonra. Szeretem az állagát. Pont azért , mert géles és habzó. Ezután nem kell tonikot használni. Az illata is jó. A hatása pedig kíméletes és mégis tiszta érzést kap abőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 15.

erika4.kovacs

2014. június 23.

Mintát használok belőle és hatékony és gyengéd lemosónak tartom. Bárcsak lenne krémes fajtája is, mert valahogy nem annyira kedvelem a habzó lemosókat, ez pedig egy nagyon folyékony zselészerű, rögtön habzó típus. Ezzel együtt ez az Image skincare-hez méltóan nagyon tiszta termék, remek összetevőkkel, de ha ennyi pénzt adok lemosóért, akkor inkább az Ageless-t választanám az Ormedic helyett. At Ormedic-ből a sztár szerintem a bio-peptid hidratáló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 23.

ansu

2014. március 10.

Ő egy átlátszó, géles állagú lemosó, ami kicsit habzik. Tökéletesen és kíméletesen tisztítja a bőrt, anélkül, hogy nyikorgó-bőr érzést okozna. Egyszóval tökéletes! Érzékeny bőrűeknek pedig főleg ajánlom! Meg úgy az Image márkát is..mindenkinek. Nekem csodát tett az aknés bőrömmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 10.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin, Sorbitol
Vitaminok: Panthenol

Sorbitol h 1 1