Image Skincare

Ár:   10 900 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aquariusgirl, Módosítva: 2016. december 9.

Ár:   10 900 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Egyedülállóan luxus radírozó por, mely kíméletesen tisztítja és hámlasztja valamennyi bőrtípust. Ez az ultra lágy mikro hámlasztó elegy eltávolítja a szennyeződést, a faggyút a pórusokból, hosszan hidratál és öregedésgátló hatást fejt ki. Újgenerációs természetesn növényi összetevőket, enzimeket, anti-oxidánsokat tartalmaz a ragyogás új szintjének elérése érdekében. Parabénmentes.

Minden bőrtípusra, ragyogás elvesztése, fáradt bőr esetén.Annyira kíméletes, hogy naponta használható és valamennyi bőrtípusra tökéletes. Ez a mikro hámlasztó por növényi fehérítő anyagokkal kombinálva lecsiszolja az elhalt hámot, a bőr sima, ragyogó lesz, készen áll a szérum és a regeneráló krémek hatóanyagainak felvételére.

Kis mennyiséget rázzon nedves tenyerébe és aktiválja, dörzsölje össze kezeit és képezzen könnyű habot. Finoman masszírozza a bőrbe, a szemkörnyéket kihagyva, majd alaposan öblítse. Használja naponta kétszer, reggel és este, arcon és testen.

PIppa88

2019. november 14.

Egy kedves eladótól vettem itt a kremmánián és maximálisan elégedett vagyok vele :) többféle hamlásztót használtam már, de a legtöbb sokkal durvább ennél. Ez nagyon finom módon radírozza a bőrt. Az image termékeket alapvetően szeretem és ebben sem kellett csalódnom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

emerenc

2018. november 15.

Az egyik kedvenc lemosóm, szépen tisztít, jó ideig kitart és kellemesen dörzsöl.
Az Image termékek általánosságban is beváltak az aknés bőrömre, egyedül az illatanyagokat lehetne száműzniük valahogy, meg az áruk húzós, cserébe tényleg nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Erynnis

2018. október 30.

Nagyon imádom az illatát! Luxus érzet használat közben és utána is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 30.

Nagyon imádom az illatát! Luxus érzet használat közben és utána is.

eve86

2016. május 1.

kellemes kis termék , különleges por formában.
Bomba jó az illata , Keszre emlékeztet. Szuper a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

kellemes kis termék , különleges por formában.
Bomba jó az illata , Keszre emlékeztet. Szuper a hatása.

Aquariusgirl

2016. március 13.

Én naggggggyon bíííííííííííííírom:-) Tényleg, mintha lecsiszolná a bőröm, babapopsi lesz utána. Mondjuk nem tudom egy száraz bőr hogy tolerálná naponta kétszer.....???!!! Szerintem az sok lenne még az én zsírosbödön fejemnek is. Uh hetente kétszer használom, de azt nagy-nagy örömmel. Ilyenkor általában a dekoltázsomra, nyakamra is felviszem. Finom sütiillatú és mókás, hogy por alakú. Az ára horrorul hangzik, de nagyon kevés kell belőle egy alkalomra, sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 13.

Antioxidánsok: Ethyl Ascorbic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Lactic Acid, Lactose, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Ethyl Ascorbic Acid

Ananászból kivont fehérjebontó enzimkeverék, melynek kozmetikumokban használva hámlasztó és gyulladáscsökkentő hatása van.

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.