Image Skincare

Ár:   42 000 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. június 26.

Ár:   42 000 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A csúcstechnológiás öregedésgátló kozmetikumairól ismert amerikai professzionális bőrápolási márka, az Image YANA™ öregedésgátló kollagén itala segít újjáépíteni és megerősíteni a bőrt, fokozza a szervezet természetes kollagéntermelését és visszaállítja a bőr számára fontos összetevők szintjét, hogy a bőr visszanyerje és képes legyen megtartani fiatalos megjelenését. Olyan koncentrált szépségital, mely kicsiny napi adagokban maximális hatékonyságot nyújt. Ez a forradalmi szépségital a professzionális bőrápoló termékekkel együtt alkalmazva áttörő eredményeket hoz.

A Yana ereje egyedülálló Lumiplex hatóanyag koktéljában és fejlett technológiák védett elegyében rejlik. Hidrolizált kollagén-peptideket, biotint, fitoceramidokat, hialuronsavat és speciális antioxidáns komplexet tartalmaz. Összetevői közt szerepel egy védett zöldtea fajta, biotermesztésből származó acai bogyó valamint gránátalma kivonata.

A YANA™ új megközelítést biztosít a bőregészségben, olyan bioaktív kollagénpeptid komplexet hasznosít, mely klinikailag bizonyítottan javítja a bőr feszességét, csökkenti a ráncok mélységét és helyreállítja a hidratáltságot. A nagy hatékonyságú peptidek lassítják a kollagénvesztést, közben pedig ezzel párhuzamosan a szervezet természetes kollagéntermelését élénkítik. Klinikai tanulmányok igazolták, hogy a kollagénnek ez a biológiailag hasznosuló formája jelentősen csökkenti a ráncok mélységét, növeli a bőr rugalmasságát és hidratáltsági szintjét.

Pyridoxamin összetevője a B6 vitamin különleges származéka, mely késlelteti a bőröregedést, biotin tartalma védi a bőrt a kiszáradástól és óvja az UV sugárzástól, fitoceramidjai feszesebb és hidratáltabb bőrt eredményeznek.

A Yana valamennyi bőrtípusra ajánlott, különösen laza, rugalmasságát vesztett idősödő bőrre. Az eredmény: ragyogóbb bőr napokon belül, akár 63%-kal javul a ráncok megjelenése 30 nap alatt, akár 40%-kal nő a bőr hidratáltsága egyhavi használattól.

juditkaa70

2020. május 31.

Nagyon kedvezményes áron jutottam hozzá, mindjárt vásároltam belőle 2 db-ot. 1 hónapja a fogyasztom, az ízületi problémára kiváló, az arcbőrömön sok javulást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 31.

Kingu89

2020. április 16.

3hete iszom,izületeimnek nagyon jót tesz,bőrömön még nem látszik,de évente 3havi kúrát kell belőle tartani a kozmetikusom szerint, 35.000 Akciósan vettem.
Utálom az ízét🙈 hosszú lesz a 3hónap

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

Utálom az ízét🙈 hosszú lesz a 3hónap

Cseniko

2018. szeptember 24.

Update: újra vettem! Teljesen megszűntette a vállam recsegését és az izületi panaszaim, még egy hónappal az után is, hogy elfogyott, teljesen jól voltam!

Augusztus végére megint lestrapáltam magam, így amikor megláttam 50% -os akcióban nem is volt kérdés, hogy újra megveszem! ( Már a férjem rájár!😁 )

06.20: Ma 10. napja, hogy iszom ezt a kollagén italt.

474 ml -es műanyag palackban van és folyékony-géles állagú enyhén barackos, de savanyú a tartalom. Simán vállalható az íze, én 1-2 deci tisztított vizet iszok közvetlen a bevétel után.

Kis adagoló pohár van a dobozban 5-10-15 és 20 milis beosztásokkal, amiből a napi ajánlott fogyasztási mennyiség a 15., így jön ki az egy üveg/havi adag.

A vásárlásom szempontja a mimikai ráncokon felül az a minusz 2 térdszalag ami a jobb térdem helytelen terhelésének oka, ami szépen porckopas/sorvadáy/ izületi gyulladáshoz vezethet. 10 nap után már észleltem, hogy edzésen sem recsegett sem a térdem, sem a vállam, pedig TRX gyakorlatokat is végeztem.

Az arcom is szép feszes, arra az Image krémek nálam nem jöttek be, viszont váltottam egy új kozmetikai termékcsaládra, így nem tudom kinek hány százalékot tulajdonítsak az eredményből?!😅

Az ára brutális, de gyanítom fél évente fogok 1-1 kúrát csinálni! Megy az 5 csillag, ha letelt az egy hónap jövök update-elni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

06.20: Ma 10. napja, hogy iszom ezt a kollagén italt.