Imetec

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2013. szeptember 6.

Lelőhely:   műszaki boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• Teljesítmény: 2000W
  • A hatékonyabb és gyorsabb hajformázáshoz.
  • 2 levegő/ hőmérséklet szabályozó
  • Szabályozható légszűkítő előtét.

elisa78

2016. január 29.

A hajvasalóm is Bellissima és nagyon szeretem így nekem is evidens volt, hogy kipróbálom a hajszárítóját is. Derékig ér a hajam, de 5 perc alatt megszárítja 3-as fokozaton! Csúcsszuper! :):)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

zdoreebaba

2013. szeptember 9.

Elég jó hajszárító. Mivel a hajvasalóm is Bellissima és a régi hajszárítóm már idejét múlta ezért választottam ezt a fajtát, ami még árban is elfogadhatónak bizonyult. Az 1. fokozaton elég gyenge az én hajamhoz, de a 2. fokozattal pillanatok alatt megszárad a hajam. Anyum rövid hajához az 1. fokozat is bőven elég volt. Nem mondható csúcs szuper hajszárítónak, de 7000 forintért bőven megéri... Remélem azért egy 4-5 évig kibírja! :) Igaz a régi már több mint 15 éve volt meg...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 9.