Imetec

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: timcsike1989, Módosítva: 2013. június 14.

Lelőhely:   műszaki boltok, online
Kategória:   Hajformázók

• Kerámia és Jade kristály bevonatú simítólapok
  • Valódi olasz bőr markolat
  • LCD kijelző
  • Digitális hőmérséklet szabályozás 200 C-ig- 30 mp alatti felmelegedés

nikolett

2017. március 6.

Pont őt nem véleményeztem még... pedig évek óta hű társam.
Csak a legkisebb hőfokon használom, így is elegendő teljesítményt nyújt.
gyorsan melegszik, nekem a kábellel sincs problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

Pont őt nem véleményeztem még... pedig évek óta hű társam.
Csak a legkisebb hőfokon használom, így is elegendő teljesítményt nyújt.
gyorsan melegszik, nekem a kábellel sincs problémám.

Ildiiiiiii

2016. április 22.

Szeretem ezt a gépet. Még 2009-ben vettem 10.000 Ft-ért, de teljesen megérte az árát, mert még mindig tökéletesen működik. Előtte egy 200 Ft-os egyenesítőt "használtam". Az egy rettenet volt, még az Euronics-ban vettem. Utána szántam rá magam erre. Drágább volt, de ez legalább működik és egyenesít szépen. Hullámos hajat is lehet vele ugyanúgy készíteni, csak ügyesnek kell lenni. Nem kell külön arra is venni mást. Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

beuska89

2015. április 19.

Nekem is ilyenem van, jó pár éve megvan már! Hamar melegszik, könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 19.

zsanci_22

2013. július 16.

Ilyen hajvasalóm van, hamar felmelegszik, könnyű vele dolgozni. Egy problémám volt vele, hogy a kábele hamar megtört, nem is egyszer, viszont ismerősünk aki elektromos kütyüket javít, olcsón megtudta csinálni. Plusz, hajat göndöríteni is könnyű vele :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 16.