Imetec

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2013. szeptember 6.

Lelőhely:   műszaki boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Az átmelegedő fémhengernek köszönhetően, a kefe formázza és fényesíti a hajat egyetlen mozdulattal

• KERÁMIA ÉS TURMALIN BEVONAT - Az egyenletes hőeloszlás és a fényesebb haj érdekében
  • Ion Technology - Hidratálja, élettel telivé teszi a hajat, és csökkenti annak elektrosztatikus feltöltődését
  • Easy grip system - a haj jobb rögzítéséért
  • Termékeinkkel a következő frizurák elkészíthetők: Hullámos haj, Kisimított haj kifelé álló hajvégek, Kisimított haj befelé álló hajvégek, Dús hatás

Nem károsítja a hajat

Termékjellemzők:

• Hőálló csúcs az égési sérülések elkerülése érdekében
  • Kapcsoló
  • Működést jelző led
  • Forgó vezeték
  • 2 m hosszú vezeték

kovacsrekaa

2015. május 25.

6999 forintért vettem a media marktban.
A hajam véget formázza csak, éppen hogy hullámos lesz..
kb. 2 hónap heti kétszeri használat mellett a hajam teljesen tönkre tette.
Felére csökkentette a hajmennyiségem.
Nem dobtam ki, de felre tettem..
Szerintem pocsék..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 25.

6999 forintért vettem a media marktban.
A hajam véget formázza csak, éppen hogy hullámos lesz..
kb. 2 hónap heti kétszeri használat mellett a hajam teljesen tönkre tette.
Felére csökkentette a hajmennyiségem.
Nem dobtam ki, de felre tettem..
Szerintem pocsék..

Rosefan

2015. május 25.

Kiváltja a hajszárító+ kefe kombót. Este mosok hajat, reggelre megszárad és úgy formázom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 25.

Lauu

2015. február 23.

Szegénynek nem áll túl jól a szénája, kicsit menteném. Mielőtt megvettem, elolvastam az itteni véleményeket, de nem bírtam magammal és milyen jól tettem. Alapvetően fizzy típusú hajam van, a végei nagyon szálkásak, vasalni szoktam, de attól nagyon lapos lesz és hamar zsírosodik. Kifejezetten göndöríteni nem lehet vele, de szerintem nem is arra való (az a hajsütővas). Arra viszont, hogy a töveknél adjon egy kis volument és szépen lesimítsa a szálakat tökéletes, ezzel kiváltja a hajvasalót, én imádom. Érdekes, h nincs pozitív vélemény, a boltban a pénztáros is azt mondta, hogy nagyon fogom szeretni, neki is van és rengeteget eladnak belőle. Nagyon örülök, hogy megvettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 23.

Michelle

2014. december 18.

Semmit nem ér, csak a helyet foglalja. Mire egy tinccsel végzek, az előző már ki is rúgta magát. Amikor megvettem, úgy gondoltam, hipp-hopp szuper frizurát készítek majd, de ennyit egy százötven forintos műanyag hajkefe is tud. Aki ilyet kért a Jézuskától, írjon neki, amíg lehet, hogy storno. Pénzkidobás. Szívem szerint egyetlen csillagot sem adnék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 18.

birdie

2014. december 18.

Hogy én mekkora hülye vagyok amiért nem vittem vissza ameddig lehetett volna! :( De gondoltam csak bénáztam az első pár használatnál és majd belejövök. De nem... Próbáltam mindenhogy, de semmit nem sikerült kihozni a hajamból. Lágy hullámok? Képtelenség. Még a hajvégeket se lehet enyhén befelé kunkorítani, mert az én hajam egyből kirúgja. Egy dologra jó, de amiatt nem ér ennyit, illetve azóta megoldódott ez a problémám, miszerint szöszös a hajam. Na, ez a termék szépen lesímítja a hajszálakat, gondolom az ionos technológia miatt. De mondom, ez elég kevés, és nem is emiatt vettem, hanem a hullámok miatt. Aki mégis rájött a nyitjára és olyan hullámokat képes vele kreálni, mint Hajas László, az ossza meg velem, velünk a titkot! Addig is egy csillag, de ha lehetne egyet sem adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 18.

Babooca

2014. szeptember 7.

Édesanyám vett ilyet tavaly szeptember körül. Kipróbáltam és borzasztó nagyot csalódtam benne. Nem vártam sokat, de még annyit sem teljesített. Alig melegszik fel. Én hajammal nem csinált semmit, anyukám szorgosan használgatja... Nem ért 7000 Ft-ot, de mivel bnője ajánlotta neki, így bízott benne. Nem ajánlom senkinek sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 7.

Mila85

2014. február 9.

Na azt hiszem nekem ezt hozza a Jézuska:))) A 45mm-est. De csak 2x próbálhattam ki, aztán elkobozta, és eldugta. Eddig szuper:)) Azért nem adok 5 pontot (még) neki, mert kivi leszek hosszú távon mit művel a hajammal, rövidtávon nagyon szuper, egy az egyben úgy meg tudom vele formázni a hajam mint a fodrászom:) Viszont nem használtam hozzá semmilyen formázó terméket, és a nap végére kissé ki is lökte a szépen beszárított formát, de nem teljesen. Azért reggel szebb volt. Majd kipróbálom valami hajhabbal, hátha azzal jobban megmarad a gondosan elkészített forma. Elég gyorsan tudok vele haladni, mondjuk nekem csak a reggelente igazításra kell, a hajam felső részére, ami szöszösödik meg nem áll sehogy, de nem akarom naponta vasalóval gyötörni (pedig akkor is szuperszép:)) Alkalmakra biztos gondosabban készítek vele hajat.
Ez a legvastagabb változat inkább formázásra és dús forma kialakítására való, göndöríteni nem tudok vele, enyhe hullámot max. Ha beválik a kis édes, akkor veszek vékonyabb változatban is.
A hajam valóban szép sima, fényes és puha:))) És nem száll:)))

Huh, egyetértek az előttem szólóval, több mint egy hónap használat után én is megszabadultam tőle, és NEM ajánlom megvételre. Az enyémnek valami baja volt, ugyanis keményen rázott és csipkedett mint amikor nagyon sztatikus valaki és megfog valakit vagy valamit és megráz. Na az enyém folyton ezt csinálta amikor csinálgattam vele a hajam. Szerintem is az még a nagy baj vele, hogy nem melegszik fel eléggé, valójában pár óra alatt teljesen összeesett a forma...semmivel se maradt meg. Selymes meg puha volt, nem szállt, de nah... úgyhogy szépen visszavittem a boltba és levásároltam másik termékre, remélem az beválik, majd fel is teszem KM-re.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 9.

A hajam valóban szép sima, fényes és puha:))) És nem száll:)))

GSz

2014. január 5.

Óriási csalódás, több hétig gondolkoztam megvegyem-e.
Tapasztalatok:
- még enyhén hullámos hajat sem csinál, épp hogy a végét pöndöríti. 1 órán keresztül próbáltam valamit elérni vele.
- sokkal jobban kéne melegítenie, ez a legnagyobb problémám.

Amiért 2 pontot adok, mert fényesíti a hajat, de ez édes kevés.
Szerencse, hogy még 3 napon belül visszavittem a Müllernek, és visszaadták a pénzemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

Óriási csalódás, több hétig gondolkoztam megvegyem-e.
Tapasztalatok:
- sokkal jobban kéne melegítenie, ez a legnagyobb problémám.

Amiért 2 pontot adok, mert fényesíti a hajat, de ez édes kevés.