Imperity

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Annie, Módosítva: 2017. január 25.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Azonnali, speciális kondícionálást és ápolást biztosít a hajnak, mely könnyen kifésülhetővé válik. Erőssíti és tömörré teszi a kutikulát, újjáépíti és regenerálja a hajszerkezetet. Szilikonkristályok biztosítják az intenzív ragyogást. UV-filtert tartalmaz a káros napsugarak és a hajszín kifakulása ellen. Nem kiöblítendő!

szando9

2013. november 9.

Nagyon száraz és töredezett a hajam, de ettől sokat javult. Már kifogyott és szeretném is újra megvenni viszont nem találok sehol ilyet sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 9.

Annie

2012. június 7.

A kondicionálást nem tapasztaltam, viszont fényesebb lett tőle a hajam. Nedves hajon használom, mert úgy vettem észre, hogy ha szárazra kenem, akkor összeáll tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 7.

lau0825

2012. május 24.

Másfél éve vettem kb, még mindig ott figyel a polcon. Párszor használtam, több esélyt is adtam neki, nedves hajon, száraz hajon egyaránt próbáltam. Nem hidratál, nem ápol, nem erősít, nem regenerál, nem épít újjá, talán egy kis fényt ad. Ennek a márkának egyedül a hajpakolása ér valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 24.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol