Indola

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gabi79, Módosítva: 2013. június 6.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajfestékek

Kivételes élénkséget és egy intenzív, hosszantartó fényességet nyújt. A krém könnyen keverhető és egyenletes eloszlatható.

Sundelion33

2018. augusztus 13.

Nem rossz, de annyira nem is jó. Hajfestés alatt nagyon égette a fejbőrömet. Az illata is elég erős, nem jó belélegezni. Az első mosásnál mindig olyan érzésem van, hogy nem tudtam kimosni eléggé, akarmeddig is öblítem. 3-4 hajmosás után fakul kb olyanra, amilyen a mintán is.
Leváltottam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Leváltottam.

doris92

2018. július 24.

Fodrászom ezzel a festékkel dolgozik. Hát, kicsit néztem nagyokat amikor a 7-es közép szőkét felkente. :) Rettenetesen ereszti a színét, igaz előtte szőkés volt a hajam. Viszont nem roncsolta, szárította a hajam, így össszességében elégedett vagyok. Az biztos, hogy jobbak mint a drogériás festékek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

gyitepaci

2018. május 5.

Ma lett befestve a hajam, gyönyörű, élénk színe lett, nem viselte meg a hajam. A hajfesték moderáltan büdös (:D) és az állaga szuper, szinte habos, nem folyik el, az ára ks baráti. Tartósságára kíváncsi leszek, de a márka színvédő termékei gyengébb minőségű hajfestékkel is megállták a helyüket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 5.

Loona

2016. május 19.

Sajnálom, de bele kell kontárkodnom az eddigi szép pontszámba...*

*szerk.: közben rájöttem, hogy én nem pont ebből a sorozatból, hanem a Natural & Essentialsból (kék plecsni) próbáltam a lent említett színt, a véleményem kizárólag erre vonatkozik. Remélem, csak ez a szín sikerült vacakul, és a vöröses sorozat tényleg olyan jó, amilyennek itt többen is írjátok.

A márka No Amm/Zero Amm termékcsaládja nálam nagyon jól bevált, így miután megszűnt, és más ammóniamentes festék láthatóan tönkrevágta a hajamat, gondoltam, kipróbálom az Indola ammóniás sorozatát, kellemetlen összetevők úgyis voltak, vannak a mentesekben is, de hátha a márka maga megbízható.
9.2-es árnyalatú hamvasszőke festéket próbáltam, 6%-os oxival. Sajnos a közelébe se ér a néhai No Amm/Zero amm párosnak, a hajamat láthatóan jobban roncsolta (úgy, hogy a hajvégekre ebből is csak az utolsó 10 percben került), és a hatóidő alatt végig iszonyatosan marta a fejbőröm. Gondolom ezt pont az ammónia okozza, de semmiképp sem szeretném havi egyszer se átélni.

Tartósnak tartós a szín, de hiába, ha használat közben a fejemet, utána pedig a hajamat szedi le :P én kevésbé bánnék kicsit intenzívebb kopást, ha cserébe kevésbé tenné tönkre a hajat. Tisztában vagyok vele, hogy a hajam elég vacak, vékonyszálú, töredezős, de mivel a No Amm/Zero Amm óta tudom, hogy igenis lehetséges olyan hajfestéket készíteni, ami még ezt is kíméli, nem tudok minden roncsoló festékre úgy nézni, hogy "a hajam hibája".

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 19.

Sajnálom, de bele kell kontárkodnom az eddigi szép pontszámba...*

Kittus0723

2015. szeptember 13.

Tegnap este lett befestve a hajam a 8.66x Extra intensiv rot színnel 9es oxival. Felvitele könnyű elég kiadós festék, a hajamra 2 doboz bolti hajfesték kell ebből viszont elég volt másfél is. Felvitele után nem csípett pedig nekem szokta csípni a hajfesték a fejbőröm. Lemosás után nem éreztem megviseltnek a hajam ezután pedig pakolást tettem fel 1 óráig rajta hagytam. Száradás után tökéletesen puha és fényes a hajam :) . A színével eddig nagyon meg vagyok elégedve. Mivel a második hajmosás után szokott egy kicsit világosodni a hajam, ezért majd akkor derül ki milyen is a szín :) mindenképp írni fogok a második hajmosást követően, és majd a tartósságáról is írok pár hét múlva. Összefoglalva eddig beleszerettem! Milliószor jobb a hajam állaga mint a bolti hajfestékeknél szokott lenni! megelőlegezem az 5*ot!

Már többszöri hajmosáson vagyok túl, hajmosásoknál nem engedi annyira a színt mint az eddigi festékek. És jelentem még mindig gyönyörű intenzív színe van a hajamnak tehát nem kopik annyira mint amiket kipróbáltam már :) Biztosan ezzel festem majd újra a hajam !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

scisneros

2015. szeptember 5.

Legjobb!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 5.

Legjobb!

judiTT

2015. január 15.

Csatlakozom az előttem szólóhoz:) Nem drága, nem kopik, nem macerás, gyönyörű színek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 15.

b.krisztina

2015. január 13.

Nekem nagyon bevált. Az eddigi legjobb hajfesték amit használtam. Nem kopik a színe, még másfél hónap után is dicsérik, hogy olyan mintha most lett volna befestve :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 13.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!