Inecto

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann, dm, Auchan, Tesco, Takemeshop   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cukorgomboc, Módosítva: 2016. június 29.

Lelőhely:   Rossmann, dm, Auchan, Tesco, Takemeshop
Kategória:   Hajápolók

Argános hajolaj, mely elengedhetetlen kelléke a száraz haj ápolásának. Használatával a haj hidratált, selymes és ragyogó lesz.

Organikus argánolajat tartalmaz, mely selymessé, könnyen kifésülhetővé és ragyogóvá varázsolja a száraz és nagyon száraz hajat. Megvédi a hajszálakat a formázás okozta károsodástól, és tökéletesen hidratálttá varázsolja őket. Vegán termék, előállítása során nem végeztek állatkísérleteket.

Zsofi321

2020. augusztus 20.

Update: Az én hajam nem szereti a szilikont és sajnos ebben is van elég magasan az inciben. :( Emiatt a balzsamomat is le kellett váltanom és sajnos ezt is. Nem tudom mi lehet az oka, bár nem bánom, amúgyis igyekszem mindenből a legegyszerűbbet és a legtermészetesebbet használni. Most tartok a végénél, elhasználom, de újra nem fogom venni. A használata után mindig kezet kellett mosnom a sok szilikon miatt, ami zavart, mert így valamennyi mindig kárba veszett. Most az Aromax argánolaját vettem meg, abban nincs szilikon, nagyon pici kell belőle, azt imádja a hajam, a maradékot mindig a kezemre kenem, így nem pazarolok belőle és még rendbe is tette a száraz foltjaimat. Az eredeti 5 csillagomat levonom 4-re, mert az elején tényleg nagyon szerettem. Akinek bírja a haja szilikont annak szerintem nem lesz vele baja.

Az itt olvasott vélemények miatt vettem meg és abszolút nem bántam meg! Most tartok a felénél kb, így már azt hiszem tudok véleményezni. :)
DE! Nem tudom mit csinálhatok rosszul, de nekem nedves hajon nem "működik". Nem tudom rendesen megszárítani tőle a hajam, furcsa csomós és zsíros hatású lesz. Én emiatt csak száraz hajon szoktam használni, viszont ott teljesen tökéletes. :) Szép puha, selymes tapintású lesz a hajam és könnyebben is fésülhető/kezelhető utána. Elvileg van benne parfüm, de én nem érzem. :D Nekem kifejezetten tetszett, hogy nincs benne 100+1 felesleges összetevő.
Igaz nekem a nedves hajon nem "működik", de ettől függetlenül megkapja az 5 csillagot, mert száraz hajon kiváló!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

acelka

2020. július 16.

Nagyon jo kis olaj, beszivja a hajam, meg ha sokat is rakok ra, viszont ideig oraig jo, utana meg szaraz lesz, szerintem nekem keves ez az olaj, amit nagyon sajnalok, mert amugy brutalisan jo tenyleg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 16.

kiskacsa480

2020. július 1.

A legjobb olaj amit eddig használtam! ❤️
Nem hagy zsíros érzetet a hajon, érezni, hogy a haj valóban beszívja magába. A fesülködés napokig sokkal könnyebb mint nélküle úgyis ha már picit töredezettek a végek. Néha hajmosás előtt is felkenek nagyobb mennyiséget a hajamra pakolásként és attól valami elképesztően puha lesz az egész napokig. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

A legjobb olaj amit eddig használtam! ❤️

ladylamantin

2020. július 1.

Csodát tett a száraz hajvégemmel. Általában 4 havonta járok hajat vágatni, ekkor éri el a kritikus seprűvég effektet, de ezzel ki tudtam húzni plusz 2 hónapot vágásig! Nem száll a hajam tőle, és hónapokig elég egy flakon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

bviki93

2020. június 4.

Nagyon jó! Vékonyszálú, göndörödésre és töredezésre hajlamos hajam van. Mióta ezt a hajvégápoló olajat használom, sokkal kevésbé töredezik a hajam. Arról nem is beszélve, hogy nagyon sokáig elég. Szerintem abszolút megéri kipróbálni. Nagyon az jó ár-érték arány! Szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

bettike401

2020. április 29.

Szuper termék. Nem nehezíti el a hajam,nem lesz zsíros érzetű használat után. Vállig érő hajam van,de elég sok így 1-2 pumpálásnyit használok hajmosás után,nedves hajvégre,utána pedig megszárítom.
Csak ajánlani tudom,az illata pedig nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 29.

Csak ajánlani tudom,az illata pedig nagyon kellemes.

PotaSaci

2020. április 7.

Zseniálisan bevált. 2-3 pumpálást használok hajszárítás előtt, ami bőven elég. Nagyon jó az illata, és nem nehezíti el a hajamat, mint más hajvégápoló olaj. Nagyon sokáig elég, és az ára is baráti. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 7.

Juli28

2020. február 26.

A kókuszos volt meg először és nagyon bevált azért vettem meg ezt is és egyáltalán nem bántam meg. Száraz és nedves hajrá is szoktam rakni belőle, mert könnyen törik nekem a vége de ezzel úgy vettem észre, hogy sokkal kevésbé. Én 3 pumpányit szoktam eloszlatni, szerencsére egyáltalán nem nehezíti el a hajat. Nagyon tudom ajánlani, nálam biztos újravevős lesz!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 26.

sammy

2019. szeptember 7.

Egész jó! Nem gondolom, hogy a hajam egészségén bármit is változtatna, de könnyen kifésülhető marad. Nincs erős illata és nem zsírosít. Utóbbival volt mindig problémám más hajvégápolóknál, nekem ez a minimál összetevő lista jobban bejön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Kerekesandy

2019. június 2.

A hajvasaló okozta károkat igyekeztem ezzel helyrehozni. Imádom. Biztos, hogy újravevős lesz. Hajmosás után, nedves hajba dörzsölöm a hajvégébe és a hajam nagyon imádja. Szép fényes, könnyen kezelhető és a töredezés is alig észrevehető. Az illata is nagyon jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Dimethiconol