Inglot

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Inglot márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: 0808, Módosítva: 2016. február 8.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Inglot márkabolt

12 árnyalatban kapható

Inglot Basic Arcpirosító 42 árnyalat
Ár: 3000 , Eladó: Moncsika73
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Eger, fizetés: Előre utalás után
Dodo2017

2019. február 6.

17-es, barackos árnyalat van meg, eladói segítséggel választottam. Nem csillog, ezért hétköznapra ideális. Azt hiszem, ilyen szép pirosítóm még nem volt! Tartós is, bírja egész nap, főleg ha van alatta kis alapozó és púder.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 6.

Moncsika73

2018. július 5.

Új szerzemény, kicsit félve vásároltam meg az első arcpirosítomat az Inglottól. 42 árnyalt van meg, fura hogy számozzák a termékeket és nem fantázia nevet kapnak. Kicsit barnás, terrás színe van, apró csillámokkal. Nagyon pigmentált, iszonyat kevés szükséges belőle, inkább többszor kevesebb elven kell felvinni, Tetszik a végeredmeny, azt hiszem minőségileg is rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 5.

Trixi

2018. június 28.

Jó minőségű, erősen pigmentált, pici csillámokkal (43-as mályvás szín, szerintem ő van a képen), nem porzik. Csavaros a tégelye, biztonságosan szállítható. Nagy mennyiség kedvező áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 28.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. április 22.

Nagyon örülök, hogy végre hozzánk is megérkezett a márka, a videói igencsak felkeltették az érdeklődésemet. A Glamour napi túrám során kerestem fel a kis üzletet, ahol nagyon kedves kiszolgálásban volt részem. Tudtam, hogy nem fogok üres kézzel távozni, mivel régóta szerettem volna kipróbálni az Inglot sminktermékeit. A bőség zavara és a színkavalkád csak nehezítette a választást. Végül egy feltett smink segített, így a 40-es pirosítóval tértem haza.
Fekete papírdoboza kissé emlékeztet a MAC csomagolására, szerencsére az ára már nem (3900 Ft volt, de nem szerepel rajta sehol a BASIC felirat - remélem, hogy jó helyre töltöttem fel). A műanyag ház praktikus, a termékfotó is mutatja, nincs semmi ciráda.
Nem választottam volna magamtól ezt az árnyalatot, mivel mini csillámok láthatóak a felszínén. Szerencsére ezek egyáltalán nem olyanok, mint a Nars Orgasm csillámai, hanem szépséges ragyogást, kiemelést adnak a bőrnek.
Örülök, hogy szakértő kezekre bíztam magam, és most már az Inglot is ott sorakozhat a gyűjteményemben...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. április 22.