Inglot

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Inglot márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Colette221, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. december 20.

Lelőhely:   Inglot márkabolt
Kategória:   Egyéb

Vízmentes átlátszó folyadék, melynek segítségével még intenzívebb színűvé, folyékony állagúvá és vízállóvá varázsolható bármelyik poralapú sminktermék. A kiszáradt gél szemhéjtusokat és a szemöldökgéleket is életre kelti. Tökéletes csillámpor felvitelére is - fantasztikus helyettesítője a csillám ragasztónak, egyszerűbb a használata és jól jön, amikor gyors megoldásra van szükség.

Hipoallergén.

Ár: 4990 , Eladó: szyrup
Állapot: ÚJ, bontatlan, Helyszín: Fonyód, fizetés: Előre utalás után postán maradó levélként küldöm
orchidea8627

2019. október 13.

Csodaszer! Beszáradt és beszáradófélben lévő zselés állagú termékekhez (szemhéjtus, szemöldökzselék) egyszerűen nélkülözhetetlen.
Nagyon kevés kell belőle, egy-két csepp és máris mintha teljesen új lenne.
Picinek tűnik de annyira minimális mennyiség kell belőle hogy nagyon sokáig elég lesz.
Zseniális kis termék, nálam már alapdarab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

Nagyon kevés kell belőle, egy-két csepp és máris mintha teljesen új lenne.
Zseniális kis termék, nálam már alapdarab.

HChristelle

2019. szeptember 22.

Ez az a termék, ami ahogy kifogy futok és újraveszem. Nem használok túl gyakran szemhéjtust, viszont ezzel a folyadékkal bármilyen szemhéj púdert össze lehet keverni és tus lesz belőle, így konkrétan ahány féle festékem van, annyi színű tust tudok csinálni. Ez nekem nagy megkönnyebbülés, azért mert legalább nem kell egy egész tégelynyi tust vennem, hogy aztán megromoljon, viszont arra a pár alkalomra, amikor van kedvem a tushoz csak előveszem ezt és keverek egyet. :) Először kicsit drágának tűnhet, mert kicsi az üvege viszont egy csepp tényleg több, mint elég általában így nagyon sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

vknynelli

2019. május 3.

Nagyon hasznos kis termék! Minden beszáradt sminkterméket eddig visszahozott az életbe, sőt még az alacsonyabb minőségű sminkpalettáimba is életet lehelt (először az ecsetre tettem egy kis cseppet, majd kicsit összedörzsöltem a kezemmel, hogy menjen szét rajta a termék és aztán nyúltam a szemhéjfestékbe). Mindenkinek tiszta szívből ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 3.

Mesi

2019. április 19.

Hasznos kis cucc ez. :) Szárazabb állagú gel eye linert, szemöldökzselét és szempillaspirált is turbóztam már fel fele, új életet lehelt beléjük. Nálam életmentő alapdarab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

Judit1987

2019. február 21.

Imádom, valóban csodaszer, ezer éve szükségem. Lett volna erre.. Egy csepp és újra jó a beszáradt gél tusom, nem kell glitter primersem többé, és egy pillanat alatt a szívárvány bármely színével megegyező szemhéjtust tudok csinálni szemhéjpúderből...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

Csucsi08

2018. december 13.

Ez valami kis csoda! :) Hitegettem magam, hogy elvagyok én nélküle, de annyi mindenhez szükségem lett volna már egy ilyen kis univerzális folyadékra, hogy bár teljes áron, postaköltséggel vásároltam meg, nem bántam meg egyáltalán! Szemhéjtust, pomade-t, szempillaspirált felfrissítettem vele.
És ha olyan a hangulatom, akkor a csillámos porokat is felerősítem vele, hogy ütősebben mutasson a szememen. Csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Hidratálók: Caprylyl Glycol