Ingrid Cosmetics

Ár:   950 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: DodoCore16, Módosítva: 2017. március 17.

Lelőhely:   százforintos boltok

DodoCore16

2017. március 26.

A barnás árnyalatú palettát sikerült beszereznem, nem vártam sokat tőle, mert olcsó kategóriás szemhéjfesték, de pozitívan csalódtam benne. Tetszenek a matt árnyalatok, jól lehet vele tónusozni, nem csak a szememen használom, hanem az arcomon is. Jól pigmentált, szép színek. Már a másodikat használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.