Ingrid Cosmetics

Ár:   990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aylawitch, Módosítva: 2015. november 4.

Lelőhely:   százforintos boltok
Bőrtípus:   Normál

Látványos hatás. Pontosan kiemelt tekintetért. Új Ingrid COSMETICS mascaras kombinációja speciális összetételű forradalmi építési szilikon ecsetes szempillaspirál. Válasszon egy szempillaspirált, hogy megadja neked a kívánt hatást - mindig zseniális!

balankaa01

2016. július 24.

Nagyon szép szempillákat varázsol. Én nagyon szeretem.
Annak, akinek rövidebb szempillái vannak, talán nehézkes lehet ez a nagy kefe használata..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 24.

Nagyon szép szempillákat varázsol. Én nagyon szeretem.

ipszilonze

2016. június 14.

Egyszer kaptam egy ilyet, de nekem nagyon-nagyon ragacsosnak és sűrűnek tűnt. Egy barátnőm javasolta, hogy csepegtessek bele szemcseppel néhányat, és alaposan rázzam össze. Megcsináltam, és utána remek volt!
A keféje mondjuk elég nagy, de kis odafigyeléssel jól használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

A keféje mondjuk elég nagy, de kis odafigyeléssel jól használható.

Aylawitch

2015. október 23.

Nagyon jó és tartós szempillaspirál. Bírja az egész napos kiképzést és még este is úgy néz ki, mint reggel, mikor felvittem. A szilikon ecsetnek köszönhetően tökéletesen egyenletesen lehet felvinni a pillákra. :) Gyönyörű tekintetet varázsol!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 23.