Ingrid Cosmetics

Ár:   950 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anna84, Módosítva: 2017. június 30.

Lelőhely:   százforintos boltok

2 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Anna84

2017. június 21.

Ezt a terméket még nem találtam meg az oldalon, pedig nagyon jó tapasztalataim vannak ezzel kapcsolatban. Jó pár éve vettem az akkori munkahelyem melletti százasban, csak úgy, próbaképpen.(feketét, de létezik barnában is). Azt kell mondjam, hogy azóta sem találtam jobbat a szemhéjfilcek kínálatában. Nagyon sokáig, kb. fél évig is elég(pedig én aztán minden nap becsületesen használom, olykor többször is egy nap), csodaszép vonalat lehet húzni vele (vastagat és vékonyat egyaránt), és ami a legfontosabb, hogy a tartóssága valami hihetetlen(legalább is az én tapasztalásom szerint). Sokszor hajnali fél hatkor elindulok munkába, és csak este 8 körül érek haza, a festék pedig remekül a helyén maradt (igaz, ecsetelek rá némi szemhéjpúdert is). Nagyon ritkán, főleg kánikulában előfordul ugyan, hogy elkenődik, vagy ha nedves bőrre viszem fel, de ez talán még belefér. Kipróbáltam kifejezetten drága szemhéjfilceket, nagy hírű kozmetikumok termékeit- ehhez képest nekem mindegyik nulla. (Az egyikre például 48h volt írva-gondolom, ennyi ideig tart), ehhez képest mire beértem a munkába, kb fél óra alatt, mindenhol volt a feketéből, csak a szemhéjamon nem.) Még a vízállóak is elkenődnek 1-2 óra után, persze lemosni meg nem lehet:(
Egyetlen bajom van vele, mégpedig, hogy nem találok egy boltot sem, ahol fixen mindig kapható...ezt nagyon sajnálom, mert árához képest hihetetlenül jó termék! Néha betévedek egy lengyel termékeket forgalmazó kisboltba, de ott se mindig van készleten, de amikor véletlenül találok, többet is vásárolok belőle, mikor mennyi készpénz van nálam, de hát ez ugye nem a termék hibája.
Kíváncsi lennék, hogy másoknak mik a tapasztalataik, és arra talán még inkább, hogy tud-e valaki egy helyet ajánlani, ahol biztonsággal hozzá lehet jutni ilyesmihez (akár internetről is), én még eddig nem találtam:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.