Ingrid Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   százforintos boltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: ForestNymph, Módosítva: 2014. augusztus 5.

Lelőhely:   százforintos boltok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Könnyű szilikonos összetételének köszönhetően garantálja a tökéletes és professzionális smink elkészítését. A mattitó hatású sminkalap különlegesen simává és puhává teszi a bőrt. Azonnal kisimító és feszesítő hatással bír. Segítségével még egyenletesebben, tökéletesebben lehet felvinni az alapozót,valamint kő-, por- és krémpúdereket. Kisimítja a ráncokat és az arcbőr esetleges tökéletlenségeit is elfedi. Hatása egész napra tartós sminket biztosít.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

profectuscat

2016. február 29.

Ez egy igazi primer! Brutál sima, majdnem hogy pórus mentes arcbőrt csinál felvitel után. Selymes, puha, könnyű viselet, az alapozó gyönyörűen terül rá. Olcsó, és borsónyi tényleg elég belőle. Biztosan újra veszem, hogyha találkozom még vele. A pórusaimat se tömíti el, inkább tényleg hidat képez a pórus és alapozó között, így nem tömődik el az alapozótól és púdertől.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 29.

jane79

2015. szeptember 20.

Nem sok primert próbáltam eddig ki. Ezt ajándékba kaptam. Sok reményt fűztem hozzá, hogy ebben a hőségben segít kicsit mattítani. Nagyon sokat segített, valóban, ahogy felkentem egyből látszott a matt hatás. Ajánlom mindenkinek. Az ára most kb. 1600ft.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

kobold17

2015. március 20.

Pár napja kerestem egy kencés boltban szemhéj alapozót, és ezt ajánlották, igaz ez egész arcra való, de nagyon szimpatikus volt az ára (1200 Ft) és a kiszerelése is, úgy hogy megvettem. Tegnap használtam először, kellemes selymes tapintása van, tényleg teljesen sima volt tőle a bőröm. Nagyon jól kezelhető, egy borsónyi elég volt az egész arcomra, nem tapadt vagy ragadt, miután felkentem már mehetett is rá a bb krém és a púder. A szemhéjfestéknek szebb és kicsit intenzívebb színe lett. Egész napos szaladgálás, és egy kis délutáni erdőben túrázás után, ugyan olyan volt a sminkem, mint amikor felkentem. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 20.