Ingrid Cosmetics

Ár:   200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bugosgizi, Módosítva: 2015. augusztus 19.

Lelőhely:   százforintos boltok

bugosgizi

2015. augusztus 28.

Ebből a rúzsból nekem 295-ös árnyalat van meg. 200 Ft volt. A termékfelhozatalnak java része sérült. De addig keresgéltem míg találtam egy pár épet. Azok között volt ez a gyönyörű rózsaszín árnyalat.Kellemes tutti frutti illata van. Krémes állagával jól hidratálja az ajkakat. Szerintem megfelelően tartós 3-4 órán át. Üdítően hat az arc összképére. Feldobja és vidámmá teszi ez a szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 28.