Inika

Ár:   5290 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,2 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Naurel.hu-n 5290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. május 8.

Kiszerelés:   3,2 g
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Naurel.hu, 5290 Ft

Az Inika minősített organikus balzsama kakaóvajjal, ricinus-, napraforgó- és kókuszolajjal varázsolja puhává az ajkakat, a benne található borsmenta olaj pedig új erővel tölti fel a bőrt. Kellemes állagát a kandelilla- és karnaubaviasz biztosítja.

Nem tartalmaz mesterséges adalékanyagokat. Télen-nyáron egyaránt kényeztet.

Használhatod önmagában vagy rúzsra felvíve.

Ár: 5290 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
kovikata

2017. május 17.

Óriási Inika-fan vagyok, eddig egyik termékük sem okozott csalódást. Sajnos régebben sokat küzdöttem a kicserepesedett ajkaimmal, ezért nem volt kérdés, hogy kipróbálom ezt a balzsamot, kell egy kis alapozás a rúzs alá. Télen vettem, úgyhogy remekül tesztelhettem a mínusz húsz fokban. Elképesztően klassz! Abszolút védett! Igazi életmentő!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

Antioxidánsok: Tocopherol

Nem szabványos INCI név. Jelentése vanília íz.