Innisfree

Ár:   4260 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Plusskutya, Módosítva: 2021. június 17.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Tiszta és friss arcbőr percek alatt, hogy jól induljon vagy záruljon a napod. Az alma frissítő illata kellemes tisztító élményt nyújt, a hab pedig gyengéden tisztítja meg bőröd a sminkmaradványoktól és az egyéb szennyeződésektől. Az alma kívül-belül értékes tulajdonságokkal bír, melyek gondoskodnak a tisztább és egészségesebb arcbőrről. Az almahéj sokkal gazdagabb vitaminokban és szerves anyagokban, mint a gyümölcshús, hogy megvédje azt. Az alma kivonat (INCI nevén: Pyrus Malus Fruit Extract), mely almahéjat is tartalmaz, eltávolítja az elhalt hámsejteket és megnyitja a pórusokat, ezzel segítve a mélyebben lévő szennyeződések eltávolítását. Az alma belsejében található magok rengeteg energiát tartalmaznak az alma gyökerének, szárának és gyümölcsének előállításához. A telítetlen zsírsavakban gazdag, frissen sajtolt almamag-olaj (INCI nevén: Pyrus Malus Seed Oil) segít, hogy a tisztítás utáni érzékeny bőr hidratált, egészséges és feszes maradjon.

Az alma kivonat mellett az arctisztító hab tartalmaz még többek közt*:

• orchidea kivonatot (INCI nevén: Orchid Extract), mely szintén bőrkondicionáló.
  • zöld tea kivonatot (INCI nevén: Camellia Sinensis Leaf Extract), mely kitűnő antioxidáns, emellett bőrpuhító, vízmegkötő, maszkoló, pórusösszehúzó, bőrvédő és bőrápoló hatással bír.
  • japán kamélia levél kivonatot (INCI nevén: Camellia Japonica Leaf Extract), mely bőrkondicionáló.
  • bíbortermő kaktusz gyümölcs kivonatot (INCI nevén: Opuntia Coccinellifera Fruit Extract), ami szintén bőrkondicionáló hatással bír.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Plusskutya

2021. június 12.

Meglepett, hogy még nem szerepelt az oldalon, és véleményt sem kapott. Mindenhol a 'soft' Minimal Cleansing verzióba futottam bele, ez viszont a márka mélytisztító hatású habzó lemosója. A zöld teás vonaluk abszolút favoritom volt egy időben, ezért is választottam ezt a lemosót, amikor a COSRX LOW PH GOOD MORNING GEL tisztítóm utolsó cseppjeit is kipréseltem a tubusából.
Nos, vegyesek az érzéseim.
A lemosó maga sűrű, nagyon halványan zöldes színű krém, amiből babnyi mennyiséget vagy a tenyeremben felvizezve vagy Foreo Lunára nyomva használok, kézzel vagy a géppel az arcomon masszírozva kellemes habja lesz, amit vízzel öblítek le.
A tisztító hatása megfelelő, de egyáltalán nem rendkívüli, hát a mitesszereimtől nem szabadít meg (ez sem...).
Ami miatt viszont elégedetlen vagyok vele, az a szárító hatása. Lemosás és arctörlés után a bőröm azonnal zokog a hidratálásért, ez más lemosó esetében nem ennyire érezhető.
Elhasználom, előnyére szóljon, hogy elég kiadós a kiszerelés és kevés kell belőle, de már nagyon várom, hogy elfogyjon. Utána a G&G Jelly Joker-é a terep, már megvettem, és persze hogy kipróbáltam, és imádtam, csak itt van ez az almamagos cucc, aminek a végére kéne érnem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 12.

Nos, vegyesek az érzéseim.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Citrus Unshiu (Satsuma Mandarin) Peel Extract, Aspergillus/Camellia Sinensis Leaf Extract Ferment Filtrate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

A Satsuma mandarin héjából nyert kivonat. β-cryptoxanthint és β-karotint tartalmaz, ezenkívül flavonoidokat és más értékes anyagokat. Az eddigi kutatások alapján hatékonyan gátolja a tirozináz aktivitását (bőr hiperpigmentációjáért felelős enzim), ezáltal halványítja a sötét foltokat és a hiperpigmentációt. Ezenkívül tartalmaz antioxidáns alkotóelemeket is, amelyek hasznosak lehetnek a bőr számára az UV-sugárzás káros hatásaival szembeni védelemben.