Innisfree

Ár:   $20.16   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Alice83, Módosítva: 2013. február 2.

Ár:   $20.16

Jeju szigeteki zöldtea kivonatot tartalamzó bb krém, mely tisztán és rugalmasan tartja a bőrt.

Paraben-, talcum-, meserséges illatanyag-, ásványiolaj-, állati eredetű összetvő-, szilikon-, dioxin vegyület-, acrylamide mentes.

Könnyed krém, 2 árnyalaban kapható.

Kiszerelés: 40 ml

Zany

2016. január 5.

Karácsonyra kaptam!
A koreai kozmetikumokkal alapvetően szerelemben vagyok, ezt is nagyon szerettem volna.
Összetevők alapján minden szuper, egyedül a színe nem stimmel.
Az AHA miatt sápadt arcbőrömnek túl rózsaszín, vagy nem is tudom milyen színt adott.
Így hiába jók az összetevők, nem tudom használni.
De ha valakinek megfelel a színe, akkor sztem zsírosabb bőre tökéletes választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 5.

Karácsonyra kaptam!
Összetevők alapján minden szuper, egyedül a színe nem stimmel.
Így hiába jók az összetevők, nem tudom használni.

vargaka

2014. június 12.

MIntha nem egy krémet használnék az előttem szólókkal. Szerintem sűrű, mint egy alapozó, és le is fedi a rozaceámat. Kimondottan világos lesz tőle a bőröm, anélkül, hogy nagyon átütne rajta. Szóval eddig tökéletes is lenne, de nagyon beleül a pórusaimba. Akárhogy próbálkozom, nem tudom úgy felkenni, hogy ne látszodjon apró pöttyökben. Ráadásul viselni sem kellemes, nincs meg az az érzés, hogy semmi sincs rajtam. Igenis érzem, hogy van valami az arcomon. Hiába a szép összetevőlista, hiába a napvédelem, ez nem egy jó BB.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 12.

ercsike76

2014. március 25.

Állagra egy nem túl sűrű krém, nekem a Natural Beige van meg, ez viszonylag egy közepesen sárgás árnyalat, szerencsére nincs hulla fejem tőle (mint a többi bb-nek a szürkés beütésétől). Kézzel kenem, nekem nem jött be sem a szivacs hozzá sem az ecset. Kell neki a kézmeleg, attól könnyebb a felvitel.
Az illatát szeretem nagyon, engem kicsit a babapopsi kenőcsre emlékeztet :-) Olyan gyógy...biztos a zöld tea miatt :-)
Igen, ez nem egy jól fedő kence, egyesíti az arcbőrt. Ha valakinek foltos, pattanásos az arca az nem fogja szeretni. Ha pattis a bőröm akkor én is ásványi poralapozót teszek fel rá és akkor tökéletes! Egész estig kibírja, nem fényesedik, nem kell korrigálni. Nagyon szeretem, ha elfogy újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 25.

kiprobaltam.hu

2014. január 6.

Jó, jó, de nem az igazi. Ha leheletvékonyan tettem fel (és koffeinista korszakomat éltem), simán kilátszottak alóla a hajszálereim. Ha többet adagoltam, a nap végére nekem is megült a szem alatti vonalkáimban. Ezért aztán a mindennapok során a tökéletes adag kisakkozása helyett inkább feldobok egy ZAO ásványi poralapozót két rétegben. Fed is, ápol is, az összetevői is jobbak, és sokkal hamarabb végzek.

Konklúzió: a BB helyett nekem jobban beválik az ásványi poralapozó. Könnyedebb, jobb a bőrömnek, és gyorsabban feldobható. (Az időnként felszíni vízhiányos bőrömnek a "nagykönyv szerint" jobban kéne szeretnie a folyékony fedést, merthogy a por állagú termék állítólag jobban beleül - de nem teszi.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 6.

Zsenike

2014. január 2.

Érdekes BB krém, még nem jutottam vele teljesen dűlőre. Az állaga elég lágy, de nem túl folyós, az arcon kézzel felkenve egy vastag, fénylő réteget képez, ezért én szivaccsal viszem fel, így teljesen szépen és vékonyan el lehet oszlatni. A vastag érzés a sok titanium dioxidból adódhat, ami a második helyen van, és emiatt lehet az is, hogy azonnal összegyűlik a szemhéjon és a szem alatt a kis vonalakba, ami nem túl szép. Sajnos, nap végére (munkanap vége) púderrel fixálva is valahogy foltos lesz, elveszíti az egységes felszínt. A fedése olyan, mint a többi BB krémé, szépen egységesíti az arcbőrt, de nagyobb hibákhoz kell a korrektor. Nekem a kettes árnyalat van meg, ez is baromi világos, épp hogy a téli színemhez megy, nyárra már biztosan nem lesz jó, most viszont nagyon szép, természetes színt ad. Régi vágyam volt ez a BB, így megkapja a 4-est, de nem egy tökéletes alkotás, azt még keresem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

ronicic

2013. október 31.

Eddig a Missha Signature Realt használtam, ami egy nagyon jó kis termék, de szerettem volna kipróbálni más BB krémet is. A szép összetevő lista miatt erre esett a választásom, kb. 1 hete használom, de eddig nagyon meg vagyok vele elégedve. Állagra tömörebb, mint a Missha Signature Realt, én úgy érzem, a fedése is erősebb, egyenletesebb bőrfelszínt ad. Az ára szerintem kedvező, 3.800 forintért rendeltem e-bayről. Tehát abszolút jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

BlackBetty

2013. augusztus 3.

Még csak párszor használtam, de eddig meg vagyok vele elégedve.
Félve rendeltem meg, mivel elég zsíros a bőröm, így azt gondoltam, hogy nem lesz jó, de az összetevői miatt nem tudtam nem megvenni. :) Örülök, hogy végül rászántam magam, kellemesen csalódtam benne. :)
Az állaga nekem megfelelő, felkenve elég furcsa, mivel a piros pattanásokat egyáltalán nem fedi el, de a barna hegeimet szinte teljesen eltünteti. :) Számomra ez egy kicsit furcsa, de örülök neki, mert egy korrektorral egész szép arcképet varázsol még nekem is. A finishe pont jó, nem túl matt és nem is csillog, gyorsan beissza a bőröm.
A legvilágosabb árnyalatot vettem meg, mivel úgy gondoltam nyárra úgysem lesz jó, így nem a sötétebbet vettem, amit utólag bánok, mivel a nyári színemhez ez egy kicsit világos, de télre tökéletes lesz a majdnem hófehérke bőrömre.
Remélem hosszabb távon sem lesz vele semmi problémám, mert eddig úgy néz ki, hogy végre találtam egy viszonylag jó összetevőkkel rendelkező krémet, ami beválik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

Még csak párszor használtam, de eddig meg vagyok vele elégedve.

Alice83

2012. december 20.

Előre csak annyit h egyszer használtam még úgyhogy a véleményem még nem tökéletesen megalapozott..
Ami meglepett elsőre h nagyon híg bb krémmel állunk szemben, aki a Missha Signature bb-t túl folyékonynak találja az ne is próbálkozzon ezzel.. ezt inkább szérumnak érzni, mintsem krémnek..maga a színe egy szép rózsaszínes (tehát nem sárga hál' isten), hozzáteszem a legvilágosabb árnyalat van a birtokomban..fedése enyhe, a M. S.-hoz hasonló, tehát inkább egységesíti az arcot , mintsem takarja a bőr hibáit, de hát ez a dolga..nem okozott bőrhibát és szépen beszívja a bőr..eddig jónak tűnik..
megjegyzés:olvastam itt a KM-án, h egy véleményező nehezményezte mikor egy bb-t többen azért pontoztak le mert nincs alapozó fedése..hát a bb-k tényleg nem alapozók, ezt el kell fogadni, persze van amelyik jobban fed, na pont ez a termék kevésbé..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 20.

Hidratálók: Propanediol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.