Innisfree

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet feltöltötte: Sakura81, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. május 23.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Hidratáló lotion az zöld tea antioxidáns erejével. Kombinált bőrre.

Ár: 3.800,- Ft , Eladó: Emiii
Állapot: új, Helyszín: Budapest, XIV.kerület, fizetés: csak személyes átvétel
Myrtle

2018. augusztus 25.

Nagyon jó kis hidratáló, az én kombinált bőrömre szuperjól bevált. Mivel alapvetően nincsnek nagy problémák, ezt éjszakára használom. Reggelre szépen feltölti a bőröm, az illata pedig nagyon finom, imádom a zöld teát. :)
Gyorsan felszívódik, nem ragad, nem hagy olajos vagy ragacsos érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Gyorsan felszívódik, nem ragad, nem hagy olajos vagy ragacsos érzetet.

tara95

2018. július 3.

Kitet rendeltem, ami összességében elmondható mindegyik részéről: férfias illat, könnyed, pillanatok alatt beszívódó állag, olajos bőrre nyári rétegezéshez, kezdőknek, pasiknak, tökéletes. Nagyban nem fogom őket megvenni, hiszen télen én is száradok, meleg időben viszont tökély.

Ez a lotion a legsűrűbb állagú a krém előtt, de még mindig vizes, egyáltalán nem terheli meg a bőrt, szépen hidratál olajos érzet nélkül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

HegiD

2018. június 12.

Én nem használom, az egész termékcsaládot, viszont ő önmagában is csodaszer. Általában csak esténként használom, rétegzős rutinba. Reggelre olyan üde, hidratált bőrrel ébredek, hogy öröm tükörbe nézni. Állaga nagyon könnyed, szinte már vízszerű, hamar beszívódik és nincs ragacsos érzet sem utána. Kimondottan nagy a kiszerelése is, szóval teljesen megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 12.

dizabella01

2018. január 15.

Nagyon szeretem ezt a lotiont. Majdnem egy éve megvan, és még csak a 3/4-ét használtam el. Igaz, hogy nem nyúltam utána minden nap (mert volt más ezer krém amik után is kellett nyúlni, másképp soha sem fognak elfogyni :D), de napi kétszeres használat mellett is szerintem majdnem egy évig elég lenne, ami nagyon gazdaságos, az árához képest.
Az illata erős, erre figyeljetek. Tipikus mű zöld tea illat. Általában kerülöm az erősen illatosított termékeket, de ennek az illatát már megszoktam, de ennak ellenére ha lehetne választani, akkor kb negyede ennyi illattal maga a tökéletes termék lenne.
Nagyon jó minőségű a tégelye. Az állaga folyós, valahol a krém és a tonik közé tenném. Egy kettő beszippantja a bőröm, nem marad semmiféle zsíros érzet az arcomon, aminek nagyon örülök, ennek ellenére nagyon jól hidratál. A pattanásaimnak is mintha segítene, minimálisan gyulladáscsökkentő is.
Nem várom hogy elfogyjon, de ha odajutok, és pillanatnyilag nem lesz egy olyan termék sem a listámon, aminek a megvétele akadályozza az újravásárlást, akkor újraveszem, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 15.

eisenhauer_virginia

2017. december 31.

Szeretem ezt a terméket, mert nagyon szépen hidratálja a bőröm, mindezt anélkül teszi, hogy elnehezítené, esetleg olajosabbá tenné az arcom. A tonik után használom, majd a lotiont a green tea arckrém követi. Télen is, nyáron is használom.
Rajongok a koreai bőrápolási rutinért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 31.

Rajongok a koreai bőrápolási rutinért!

elfi777

2017. június 16.

Írtam a tonerénél, hogy a másik vonal kedvezőbb nekem, mégis ezt szeretem inkább, mert könnyedebb. Kell a három lépcső alapjáraton a száraz bőrre, de melegben bőven elég ez és a toner, vagy csak a krém. Ha meleg van, de nem akarok napvédővel időt húzni, csak ezt dobom fel. Könnyű kis hidratálást ad, magában nem sok, de a lépcsős arcápolásban szuper. Nagyon megszerettem, kitben használom, de talán magában is megveszem majd, ha végére érek a sok kenceficémnek:) amiit ígér, azt adja, ötös, mert megérdemli.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

Lilred

2017. április 29.

A koreai szépségápolási rutinnal ismerkedve az első körös termékek között volt ez a lotion. Nagyon könnyű, vizes állagú, én az illatáért rajongok, számomra nagyon tiszta, zöld, hiteles illat, ami a felvitel után is körülleng és egyáltalán nem nyomasztó. A terméket az üvegből a kezemre öntöm és az arcomra pacskolom, ezt a mozdulatot azóta csinálom, amióta követem a koreai rutint és sokkal jobbnak találom, mint a kenegetést. Nem tudom, hogy milyen lenne ha magában használnám, én az ugyanilyen szérum és egy zsírosabb krém közé ékeltem be a rutinba és ha nem sminkelk, akkor napközben is néha előszedem és gyorshidratálom vele a bőröm. Nagyon jó termék, érdemes kipróbálni. Megbízhatóan jók az összetevői, ár-érték arányban pedig kimagasló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 29.

szilvia92

2017. február 11.

Az egesz green tea sorozatot egyutt hasznalom, az en borommel csodat tett. Lehet, hogy mert sokkal tobb energiat forditok ra... de en meg vagyok gyozodve, hogy enelkul a lotion nelkul nem lenne ilyen bababorom a regi allapothoz kepest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

Amea

2017. február 3.

Ez az egyik olyan kencém, amit mostanában nem fogok lecserélni. Arctisztítás (+esetleg hámlasztás) után a márka 'The Green Tea Seed Serum'-jával kezdek, a 'Green Tea Balancing Skin' kerül rá, végül ez a lotion. Plusz krém, egyéb nem kell, ez a rutin normálba billentette a kombinált, vízhiányos, néha itt-ott hámlós, tág pórusú, mitesszerekre hajlamos bőrömet. Idő kellett hozzá, nyilván ez sem varázsszer - de közel van hozzá. A kellemes üde-zöld, de viszonylag erős illata miatt aggódtam az elején, mert az ilyesmi hajlamos kicsapni a bőrömet, de szerencsére ezzel semmi gondom nincs. Gyorsan és nyom nélkül felszívódik, nem ragacsos, nem hagy kellemetlen réteget és nem olyan nehéz, mint egy arckrém. Kombinált bőrű sorstársaknak bátran ajánlom, sokáig elég és jó árban is van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

kimsowon95

2016. augusztus 6.

Könnyen felszívódik, mégis sokáig tart a hatása. Estére és nappalra is jó. Lefekvés előtt ha bekenem, mindig olyan érzést kelt bennem, mintha kint a szabadban aludnék, annyira kellemes az illata. Árilag is rendben van, ahhoz képest hogy meddig elég. Nekem egyedül a kiszerelése nem tetszik, mert sosem elég amit előre kiszedek, és utána a krémes kezemmel kell megfogni újra az üveget hogy töltsek még ki, így zsíros lesz az üvege, azt meg utálom.. de egyébként nagyon rendben van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Propanediol, Glycerin

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Mandarin héjának a kivonata. Hogy mire szolgál a krémekben arról nincs információ, Paula Begoun szerint főleg illatanyagként használják, és nincs semmilyen előnyös hatása  a bőrre, sőt potenciális bőrirritáló.

fehérmályva, vagy más néven orvosi ziliz gyökeréből készült kivonat. Kozmetikumokban bőrkondícionálónak használják. A fehérmályva kivonata főként gélesedő szénhidrátokat, és flavonoidokat tartalmaz, ami miatt erős gyulladásgátló, bőrpuhító tulajdonságú lesz. Néha még hidratáló effektust is tulajdonítanak neki.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.