Innisfree

Ár:   $15   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Amea, Módosítva: 2017. február 13.

Ár:   $15
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Mélyhidratáló és tápláló kiegyenlítő toner organikus Jeju zöld tea kivonattal és zöld tea magokkal, kombinált bőrre.

1. A Jeju szigeteki friss zöld tea levél gazdag aminosavakban és ásványi anyagokban, amelyek segítenek megőrizni a bőr hidratáltságát.
2. A vízszerű textúra felvitelkor simán és gyorsan beszívódik, ragacsos érzet nélkül.
3. Intenzív nedvességet ad és segít a kombinált bőrnek visszaállítani a bőr természetes egyensúlyát.

Nem tartalmaz: parabéneket, szintetikus színezéket, ásványi olajat, állati eredetű összetevőket, imidazolidinil-karbamidot.

Naoto

2018. december 3.

Nagy kedvenc, örülök, hogy rátaláltam. A kombinált, de vízhiányos bőröm imádja, az arctisztítás utáni húzódó érzést azonnal megszünteti. Nem önmagában használom, de úgy érzem, hogy ő is nagyban hozzájárul ahhoz, hogy most télen sem hámlik darabokban a bőröm, mint régen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Myrtle

2018. szeptember 15.

Kellemes illatú, könnyedén beszívódó, krémes állagú tonik, a reggeli smink alá számomra épp elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Virvatuli

2018. augusztus 14.

Picit sűrűbb, gélesebb, mint az általam megszokott tonikok, de azonnal beszívódik, frissíti, hidratálja és nyugtatja a bőrt anélkül, hogy ragacsossá tenné vagy elnehezítené. Nyárra nagyon bevált, akár magában, akár a Green Tea Seed Serum fölé. A mostani nagy melegben nem is használtam utána mást, csak fényvédőt és színezett krémet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 14.

tara95

2018. július 3.

Kitet rendeltem, ami összességében elmondható mindegyik részéről: férfias illat, könnyed, pillanatok alatt beszívódó állag, olajos bőrre nyári rétegezéshez, kezdőknek, pasiknak, tökéletes. Nagyban nem fogom őket megvenni, hiszen télen én is száradok, meleg időben viszont tökély.

A toner kellemes, picit sűrűbb állagú mint a szérum, de semmi extra, egy plush hidratáló lépés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

eisenhauer_virginia

2017. december 31.

Szuper termék, ahogyan az egész innisfree green tea termékcsalád. Ez egy picit krémesebb textúrájú, mint a Innisfree Green Tea Moisture Skin. Imádom a friss zöld tea illatát, illetve azt, hogy az én kombinált, és érzékeny bőrömre nagyon jó hatással van. Ezt inkább télen használom szívesen, a moisture skin terméket, pedig nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 31.

elfi777

2017. június 16.

Nálam egyértelműen az Innisfree lett a befutó, ha koreai cuccról van szó. Érdekes, de a bőrömnek inkább a moisture-vonal kéne, mégis valahogy ezt sikerült jobban megkedvelnem, a balancing könnyedebb, nem annyira sűrű és tömör. Maga a toner kb semmit nem csinál, nekem egyáltalán nem is hiányzik a sorozatból, de kiegészítőként, építgetni tényleg szuperek a rétegek. Olyan kitet vettem, ami tartalmazza ezt, a lotiont és a krémet, ez a három együtt tényleg remekül ápol és hidratál. Melegben azért a 3 nagyon sok, vagy csak a krém elég, vagy ez és a lotion. Használom még a szintén innisfree napkrém alá is, hogy ne a csontszáraz bőröm csiszatoljam, így picit jobban csúszik a krém.
Háááát, nekem ezek a tonerek olyan kis semmilyenek, nemigen tudom értékelni, mert nem is hiányzik, ha nem használom. Rétegezésnél plusz valami, de amúgy nem ad sok komfortot. Tonerek között kiváló, de külön biztosan nem venném meg. Nincs szívem ötöst adni, mert nem akkora durr magában, de lehúzni sem tudom, össztekintetben négyes. És részemről ez áll minden eddigi kipróbált koreai tonerre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

Amea

2017. február 3.

Hibátlan, újravevős toner. Nem a régi vonalas alkoholos szárítós tinitonik, hanem egy nagyon kellemes hidratáló, ami remekül beilleszkedik a napi arcápolásba. Nálam előtte a 'The Green Tea Seed Serum' van használatban, utána meg a 'Green Tea Balancing Lotion' kerül rá. Nagyon sokat javított a kombinált, vízhiányos, tág pórusú, mitesszerekre hajlamos bőrömön. Jellegzetes 'zöld' illata van, ami szerencsére nálam nem okoz problémát, de akinek érzékenyebb a bőre, annak érdemes lehet előbb mintákkal kísérletezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propanediol, Glycereth-26, Butylene Glycol, Betaine, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.