Innisfree

Ár:   $15   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Funnyface, Módosítva: 2016. november 8.

Ár:   $15
Kategória:   Hidratáló krémek

Jeju szigetéről származó zöld tea kivonattal készült frissítő gél-krém, mélyen táplálja és hidratálja a bőrt.

Zsíros bőrre ajánlott.

tara95

2018. július 3.

Kitet rendeltem, ami összességében elmondható mindegyik részéről: férfias illat, könnyed, pillanatok alatt beszívódó állag, olajos bőrre nyári rétegezéshez, kezdőknek, pasiknak, tökéletes. Nagyban nem fogom őket megvenni, hiszen télen én is száradok, meleg időben viszont tökély.

Könnyed szilikonos-géles állag, pillanatok alatt beszívódik és lezárja a rutint. Remek kis alapkrém lehet, a mizon csiganyálasához hasonlít, azt is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

Funnyface

2017. június 18.

Bőröm nem egyszerű eset, rosaceára hajlamos, télen orcám könnyen kiszárad, miközben óriási pórusok virítanak enyhén zsíros t-vonalamon. Koreai rétegező arcápolási rutinnal igyekszem mindezt kordában tartani...A tág pórusaim miatt kezdtem el inkább gél krémet használni, ami sokat javított a helyzeten. Eddig Yves Rocher HV termékcsaládból használtam gél-krémet, ami egészen bevált, de mindig elcsábulok. Nem tudtam nemet mondani egy zöldteás gélnek. Teljesen átlátszó, gél állagú termék. Az illata sajnos egészen erős, ami kicsit már zavaró számomra. Citrusos illat, sajnos nem zöld teás :( Könnyen eloszlatható a bőrömön, azonban meglepő módon nem tűnik el nyomtanul, mint a koreai minden bőrtípusra használható krémek általában. Ez lassabban szívódik fel. Pórusokat nem tömíti el, bőrömet nem irritálja. Hidratáló hatása sajnos nem olyan erős, emulsioból többet kell használnom mellette. Ez valóban zsíros, de nem vízhiányos bőrre ideális, vagy nyárra, amikor kevesebb hidratálást igényel a bőröm. Télre nem a legjobb választás a bőrömnek, gondolkodom, hogy eltegyem tavaszig.

Update: Eltettem végül nyárig, már egy ideje használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. Nappalra használom, gyorsan felszívódik és nem fényesedik át tőle az arcom. Nyárra tökéletes krém, hidrató ereje is elegendő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 18.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propanediol, Glycerin, Butylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.