Innisfree

Ár:   $19   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rata.sum, Módosítva: 2016. február 8.

Ár:   $19
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál

• A környezetbarát friss Jeju zöld tea kivonatnak és a zöld tea magvainak köszönhetően mély táplálást és hidratáltságot ad a száraz bőrnek.
  • Aminosavakban és ásványi anyagokban és tápanyagokban gazdag formula, mely segít megőrizni a bőr hidratáltságát és feszességét.
  • Zöld tea kivonat tartalma 63.7%.
  • A gyapotmagolaj táplálja és védi a száraz bőrt.

Amadea

2018. június 17.

Nagyon jó kis krém. Fehér színű, könnyű állagú, hamar beszívódik, ideális soklépcsős rutin x-edik lépésének. A pumpás kiszerelésnek hála higiénikusan lehet adagolni. Az illata erőteljes, de nekem tetszik, nem zavar. Önmagában az én bőrömnek nem elég a hidratáló hatása, kell mellé egy nagyágyú, de ami miatt nagyon-nagyon szeretem, az az, hogy akkor is nyugodtan kenhetem magamra, ha éppen hisztis kedvében van a bőröm, szépen lenyugtatja az irritációt. Két-három pumpálásnyi elég belőle, nagyon sokáig kitart a flakon mennyisége, pedig hosszú hónapok óta használom.
Engem is a szkvalán-tartalom fogott meg (a zöld tea mellett), a vízhiány ellenére őrülten termeli az olajat a bőröm, remélem, ez a kis esszencia is hozzájárul a hámlasztók mellett ahhoz, hogy már jobb a helyzet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

balazskrisztii

2018. április 18.

Tonik után ez az első, amit használok. Kellemes illata van, olyan mint egy pohár víz az arcomnak. Az utána következő termékekkel nem volt negatív reakció

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

kittior

2017. szeptember 27.

Ez egy baromi jó, könnyű hidratáló tele hasznos antioxidánsokkal. Sosem veszek parfümös termékeket, most kivételt tettem, de olyan erős szintetikus szaga van a terméknek, hogy alig tudom elviselni magamon. Nagy kár érte, egyébként szépen feltölti a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

svivko

2016. október 2.

Szintén itt egy zsírosabb kombinált bőrű felhasználó, aki csak jót tud mondani erről a hidratáó esszenciáról. Ezt a terméket kifehezetten a magas Squalane tartalma miatt vettem meg, mert ez az összetevő hasonlít leginkább az ember pórusaiból termelődő faggyúra, s ezzel lehet a bőrünknek azt az üzenetet küldeni, hogy kösz, de ma nem kell a zsír. Legalábbis a szuperokos, imádott Sipos Bogi kozmetikusom szerint (reklám helye, de áldja meg az Isten azért, amit a bőrömmel művelt). Ahogy ezekkel az infókkal ellátott neki is álltam keresgélni, melyik viszonylag jó árú koreai csodától kaphatom ezt meg, így esett erre a termékre a választás.
Az éjszakai soklépcsős arcápoló rutinomba tökéletesen beleillik, tonik után, szérum előtt. 3 pumpa, kettő is elég lenne, de nyak és mellkas is kap, szuper gyorsan beszívódik. Nyáron picikét sok volt a nagyon melegben (40 fok körül), de egyébként zsíros bőrre 28 fok alatt remek.
Kellemes teás illata van, a csomagolása kifogástalan. Sokáig nem fényesedik ki mellette a bőr, plusz 2-3 órát kitolja nálam az újrapúderezést ha erre sminkelek. Irritált, aknés, gyulladt, vagy égett bőrre is ajánlom (óvatosan a parfümmel), párom napégésén segített nyáron elég masszív adagban.
Nem túl drága (4000 Ft ) , és sokáig elég; nekem napi használat mellett fél évig kitartott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

rata.sum

2016. március 13.

Könnyed, géles krém, pillanatok alatt eloszlik, egyáltalán nem súlyos,tömör vagy zsíros. Száraz bőrre ajánlják, de bizton merem állítani, hogy egy zsírosabb, kombinált bőrnek sem adna elég hidratálást önmagában. Vagyis bár első blikkre krémnek tűnik, valóban "essence". Két pumpálás elég arcra-nyakra. Utána az én bőröm egyáltalán nem csillog, inkább mattnak mondanám a végeredményt. Néhány alkalommal használtam még csak, így hosszú távú tapasztalatokról még nem számolhatok be, de azt biztos, hogy kiütéseket nem okozott (és remélem, nem is fog). Az illatát kifejezetten szeretem, olyan zöldteás-növényes, nagyon kellemes és 15-20 percig érezhető is marad. Sminkelni lehet rá, bár van közöttük más is (hidratáló, fényvédő, esetenként primer), így ez nem igazán számít.
Az első benyomásaim nagyon jók. Lehet nélküle élni, de ad egy jó érzést, hogy hasznos dolgokat kenek a bőrömre. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 13.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propanediol, Glycerin

Squalane eo 1 0

Mandarin héjának a kivonata. Hogy mire szolgál a krémekben arról nincs információ, Paula Begoun szerint főleg illatanyagként használják, és nincs semmilyen előnyös hatása  a bőrre, sőt potenciális bőrirritáló.