Innisfree

Ár:   $15   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   80 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ani80, Módosítva: 2015. május 27.

Ár:   $15
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

• antioxidáns hatású szerves zöld teát és zöld tea olajat tartalmaz, melyek segítenek kiegyensúlyozni a bőrt
  • segít megőrizni a bőr hidratáltságát

shual

2019. szeptember 2.

Rétegzős rutin részeként használom. Nincs benne semmi olyan, ami irritálná a bőrömet. Üdébb, egyenletesebb lesz az arcom reggelre tőle. Ha fáradtság miatt idő előtt kidőlök, és kihagyom ezt a befejező lépést, akkor sincs tragédia, mert használok előtte tonert+szérumot, de érzem a sleeping pack hiányát. Rugalmasabb, hidratáltabb lesz az arcom a használata mellett. Nekem egyébként borzasztóan tetszik az illata is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

bibogi23

2019. július 3.

5dbos minta csomagot vettem belőle egy magyar webshopról! Van illata nekem nem is illant el valami hamar, de rá jöttem hogy nem igazán zavar! Kellemes, nem erős az illat! Az állaga nagyon könnyű, gyorsan felszívódik! Nem okozott semmi féle irritációt! Reggelre puhaságot adott az arcbőrömnek! Eléggé kísérleti stádiumba vagyok a koreai arcápolás terén ezért tuti lesz amit kipróbálok még, de ennek az üres kis minta tasakját megőrzöm hogy emlékeztessen ha esetleg nem találnám meg a tutit hogy ez egy szuper krém!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

nadalandy

2019. február 26.

Imádom. A teljes zöld tea termékcsalád megvan és azt használom, nem keverem más márkákkal és azóta a bőröm láthatóan megszépült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

Edina1313

2018. október 20.

Az egyik kedvenc éjszakai maszkom, ár érték arányban is jó a kiszerelése miatt (80ml). Szeretem ezt a termékcsaládot, márkát, ez sem okozott csalódást, sőt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 20.

Stella1993

2018. április 15.

Egész jó, a rutinom utolsó lépéseként szépen kiegészíti, talán fel is erősíti az előtte lévő kozmetikumok hatását. Reggel felfrissült, puha bőrrel ébredek. Ha nem lennék kísérletező szellemű, biztosan újravenném miután elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

szilvia92

2017. február 11.

Vizhianyos boromre kicsit tul sok. Nagyon szeretem felvinni, meg aludni is konnyen tudok benne, viszont reggel a puhasagon kivul nem sok valtozast latok. A szaraz borre biztosan hasznal, nekem nem igazan egyensulyozta ki a borom. Finom illat es baba bor, negy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

audreycoca

2016. július 25.

Na összeszedem magam és újra fogalmazom a véleményem, hogy hasznos is legyen. Először is, nekem normál bőröm van, és nyárra kerestem valami éjszakai krémet, ami viszonylag gazdag, de mégsem fullasztó még éjszakára sem, mert nyáron az éjszakák is elég melegek. Mindenképp fontos volt, hogy kellően hidratáljon és feltöltse a bőröm, mert én nyáron nappalra nemsok mindent használok, igazából vagy BB-t, vagy pici fényvédőt, vagy semmit, úgyhogy az éjszakai krémnek elég sok dolga van még alszom.
Az ebayen rendeltem, nagyjából 3600 forintot fizettem, két hét alatt megjött, gondosan csomagolva.
Az első tapasztalatom vele kapcsolatba az illata. Én megmondom őszintén, azt gondoltam erről a márkáról, hogy természetes meg minden, amikor pedig megszagoltam a krémet, konkrétan férfi tusfürdő szaga van, de elég erősen. Felkenve, ez még intenzívebben érződik, és hiába van meg már egy ideje, az illat erőssége csak minimálisan csökkent.
Az állaga krém-zselé, nagyon könnyű kenni, és igazából pici is elég belőle, hogy mindenhova jusson. Mondjuk én egy kicsit vastagabban kennem a fent leírtak miatt. Apró, pici fehér golyócskák vannak benne, amik néhány simítás után feloldódnak. Nekem a beszívódásának az ideje pont jó. Az esti "rutinom" nem túl sok szereplős, egy, max.2 terméket használok, viszont egy dolog soha nem marad el. Ez az arcmasszázs. Ezt mindig valamilyen olajjal(pl.argán) vagy az esti krémemmel csinálom, ezért nem szabad beszívódnia legalább 4-5 percig. Ez a krém pont jó nekem ehez. Szinte maradéktalanúl beszívódik, csak egy pici réteget hagy maga után, de mivel éjszakai, ez nem zavar, reggelre ez is eltűnik.
A hatása nekem nagyon tetzsik. Reggelre puha, hidratált, sima a bőröm. Már a nyár derekán túl vagyunk, de egyáltalán nem viselte meg a bőröm a meleg és nap, tehát jól teljesít(azért azt hozzá tenném, hogy én tényleg minden nap megiszom kb.2-3 liter folyadékot).
Összeségében nagyon szeretem és elégedett vagyok vele :) télre szerintem egy gazdagabb, sűrűbb krémet fogok használni, de jövő nyárra szinte biztos, hogy újra veszem. Az illata miatt vonok le egy pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 25.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propanediol, Glycerin, Betaine, Dimethiconol, Lactose, Sucrose
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.