Innisfree

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: laural, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pórustisztító hab, mely "Jeju" vulkanikus hamut tartalmaz. Megköti a felesleges faggyút, tisztítja az eltömődött pórusokat. Eltávolítja a szennyeződést és az elhalt hámsejteket. Használata heti 1-2 alkalommal javasolt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Dana1983

2018. július 4.

Egy olyan radírt kerestem, ami segít a mitesszerek elleni harcban és elfogadhatóak az összetevői. Nekem ugyan normál bőröm van, de először ezt próbáltam ki. Sajnos van benne parfüm és elég erős illata van, még lemosás után is érződik. Az állagát és hatását már leírták előttem. Nem irritálja a túlérzékeny bőrömet, de szárít mint atom. A mitesszerekkel még nem csinált semmit, bár csak párszor használtam. Ha változna a helyzet, jövök.

Legközelebb illatmenteset veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.

Legközelebb illatmenteset veszek.

Herbst8101

2016. december 2.

Első termék volt a márkától, amit próbáltam és nekem teljesen bevált. Még év elején szereztem be, heti egyszeri használat mellett körülbelül a fele még megvan. Az illatával, állagával teljesen meg vagyok elégedve. Nekem elég egy borsónyi méretnél kicsivel több az egész arcomra. Mielőtt felvinném kicsit benedvesítem azt arcomat és a kezemben lévő mennyiséget is így ahogy elkezdem nem túl erősen dörzsölni vele hamar puha, selymes tapintású kis hab képződik. A benne lévő kis szemcsék egyáltalán nem csikarnak, irritálnak. Miután lemosom az arcom rögtön sokkal puhább, napokra olyan is marad. Ami ennél jobban számít nekem, hogy nincs fénylő bőr szintén napokig. Tiszta, sima, puha érzést kölcsönöz a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 2.

laural

2016. szeptember 9.

Csodás ez az arcradír. :) Jolse oldaláról rendeltem, kb. 2 hét alatt megérkezett, hatalmas kiszerelés, elérhető áron. Halvány, világos-szürkésbarna krém, nagyon finom, apró szemcsékkel. Van benne parfüm, de nem túl erős az illata, nekem nagyon tetszik, és szerencsére semmi irritációt nem tapasztaltam. Használata után pihe-puha lesz a bőröm, kíméletes, nem karistol, krémes. Hosszabb távú használata mellett látványosan csökkent az orromon-államon lévő mitesszerek száma. Heti 2x vetem be, a többi napot BHA/AHA-t használok. Megtartom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Mannitol

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Lauric Acid ti I eu 4 1

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Mandarin héjának a kivonata. Hogy mire szolgál a krémekben arról nincs információ, Paula Begoun szerint főleg illatanyagként használják, és nincs semmilyen előnyös hatása  a bőrre, sőt potenciális bőrirritáló.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.