Innisfree

Ár:   $16   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: incifinc, Módosítva: 2017. július 13.

Ár:   $16
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Funkcionális színezett púder, mely erősen véd az UV-sugárzással szemben. A benne lévő édesgyökér-kivonat fehérítő összetevőket tartalmaz.

3 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

incifinc

2017. július 2.

Kabuki ecsettel szépen fel lehet vinni. A saját puffja nagyon finom anyagból van, én vhogy mindig túl sokat vittem fel vele az arcomra, így inkább vettem egy utazós összecsukható ecsetet hozzá. Nagyon vigyázok, hogy mindig legyen rajtam fényvédő, mert sokat használok mostanában retinolos és más fehérítős savakat, amik fényérzékenyítik a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 2.