Innisfree

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2017. január 15.

Kategória:   Ajakápolók

Ápoló ajakbázis, mely önmagában ajakápolónak is megállja a helyét, de primerként is működik.
Rúzsok, liptint-ek, szájfények tartósságát növeli, miközben hidratálja az ajkak bőrét & feltölti a kisebb ráncokat, hogy egyenletesebb felületet biztosítson a sminkeléshez, növeli a színek intenzitását.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

bdori

2017. április 4.

Én lehet romlottat, hibásat kaptam, de nekem egyáltalán nem olyan, mint az előttem véleményezőknek. Nekem sárga, édes illatú, fényes, csúszós valami. Egyáltalán nem szívja be a szám, így nem is igazán tudok rá rúzsozni, mászkál vele nagyon. Hidratálásban sem jeleskedik, valamint ettől az édes illattól falnak megyek. Nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

jirka

2016. április 25.

Én önmagában használom vagy inkább nem, csak akkor nyúlok érte, ha nincs kéznél más, és mert el kell használni, mert messziről jött. Nagyon szárít, nekem kicsit sem hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 25.

S.Merci

2014. október 11.

Szerintem (akaratlanul) rúzsevő vagyok, mert rajtam 1-1,5 óra a rúzsok élettartama. Egy ebay vásárlás közben vettem észre ezt, gondoltam miért ne.. Sajnos a tartósságot illetően nem nagyon vettem észre javulást max egy iciri-picirit segít. Viszont ahogy felkenem a számra, teljesen beszívódik, megszárad és nagyon szépen előkészített ajkakat hagy maga után, amin persze jól is mutat a rúzs. Ami miatt belopta magát a szívembe, az az, hogy végre nem szárad ki a rúzstól a szám. Eddig rendszerint úgy kiszáradt a szám, hogy napközben már nem is kentem újra, mert olyan csúnyán mutatott volna. Ha a "tartósítás" miatt nem is, de a hidratálás miatt megkapja az öt csillagot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 11.

judit.krasznai

2014. május 14.

Na, végre kipróbáltam! :)
Érdekes, nem dolgoztam még rúzsalappal, szóval nem tudom, mihez hasonlíthatnám. Amit eddig észleltem: nagyon szépen lehet rá sminkelni, kisimítja a száj felületét. Én is előkotortam az egyik be nem vált rúzsomat: Rimmel Kate Moss #01, és végre nem foltos a végeredmény, és nem tapad rá olyan mértékben mindenre amit ér, mint egyébként.
Tartósság? Hát én ebből a szempontból nehéz eset vagyok, mert tényleg megiszom a napi ajánlott vízadagot, tehát mosom le magamról a rúzsokat folyamatosan. Így ez se bírta ki a délelőttöt, viszont ami érdekes, az alap igen. Határozottan érzem, hogy ott van, ugyanúgy vissza tudok rá rúzsozni, és ami még jobb, eddig megakadályozta a kicserepesedést is.
Szóval tetszik nekem ez a dolog, legközelebb valamit kicsit használhatóbb rúzst fogok azért ráereszteni :)

Update: úgy látom, hogy ennek az az értelme a számomra, hogy a nap végére se gyepálja szét a bőrömet a rúzsozás-újrarúzsozás stb. És ezt tökéletesen megoldja! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 14.

Na, végre kipróbáltam! :)

svivko

2014. február 7.

Fehér színű, mattra száradó, illatmentes (én semmit nem érteztem közelről sem) gél állagú primer. Felkenve vízszerű lesz, de nem folyik ,csak olyan kis hibrid-állagú. Untam a csúszkálós rúzsaimat, az ajakráncokat, és azt, hogy minden lekopott 1,5-2 óra után. Kíváncsi voltam, ez a koreai újdonság kisegít-e. A válasz: igen.
Csőrös kiszerelése van, precízen fel lehet vinni vele az anyagot, de akár ujjal is kivitelezhető. Hamar beszívódik az ajkakba vékony nem zavaró réteget hagyva után, vigyázat, amíg szárad kicsit rossz íze van, utána már semmi nem érződik.
A legmakrancosabb rúzsomat (Avon Oxford Wine) vettem elő a feladatra. Foltos, szájránc-, és száraz rész kiemelő, ráadásul könnyed, csúszós állaga van, egyszóval igazi háború felkenni szépen.
Az alapon úgy viselkedett, mintha sima fehér papírra kenném fel, intenzív, egyenletes volt a színe, a száraz részeket meg sem találta, a ráncokba pedig egyáltalán(!) nem ült bele!
ÉS ha azt hinnétek nincs tovább... De van! Olyan tartóssá tette ezt a nem kifejezetten tökéletes rúzst, mintha ajaktinta lenne! 3 óra után is hibátlan volt a fedés, a fénye ugyan megkopott, de a színe ugyanolyan szép intenzív volt. 4-5 óra után már halványult, de csak sminklemosóval lehetett maradéktalanul eltávolítani! És még talán utána is volt egy pirinyó lilás beütése az ajkaimnak.
Imádom. Nem szárít a rúzs, nem szárít a primer. Kifejezetten ajakápolónak nem ajánlom, mert bár a picit száraz, radírozatlan ajkamból tökéletes felületet csinált, addig a cserepes, esetleg kisebesedett ajkakkal szerintem nem nagyon tudna mit kezdeni. Akkor fogjatok egy fülpucit, kenjetek rá egy jó adag carmexet, vagy a kedvenc ajakápolótokat, és jól dörzsöljétek át a csőrötöket az alap előtt. :)
De mindenképp ajánlom!
9g-ot kaptam 1400 Ft-ért, szállítással, nekem tökéletes. Nem tudom, hogy a Mac Prep+Prime-ja mit tud, de ezek után nem hiszem, hogy megvenném azt, természetesen kipróbálnám, de ár-érték arányban ez a cucc verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 7.

De mindenképp ajánlom!