Innisfree

Ár:   1260 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: natulcien, Módosítva: 2017. május 8.

Kategória:   Ajakápolók

Nagy nedvességtartalmú, és tápláló ajakápoló, amely hidratálja és hámosítja a cserepes és durva ajkakat.

natulcien

2017. szeptember 1.

Ár-érték arányban is kiváló, rendkívüli hidratáló, és ápoló hatású ajakápoló. A legjobb eddig, amivel találkoztam, pedig kifejezetten nagy ajakápoló fogyasztó vagyok. A legnagyobb téli hidegben is tökéletesen működik. Ez tette eddig csak rendbe az ajkaimat. Csodafegyvernek használom. Ha már rendbe hozta a bajt, kúraszerűen alkalmazva, utána a többi ajakápoló is megteszi, amiket azért elhasználok, míg ki nem fogynak, de ez amit este hidratálásra, és a legnagyobb bajban elő tudok venni. Sárgás színű, mézes hatású, kifejezetten sűrű állagú terméke, mi nem kellemetlen viselet, de inkább egy ajakpakolásra emlékeztet, mint könnyed ajakápolóra. Nagyon jó szívvel ajánlom.
Frissítés: 2017.09.01
Hosszabb távon használva kiegészítést érdemel a véleményem. Gyorssegélynek nagyon jó, de plusz hidratálást igényel. Kifejtem. Este fogmosás után használva, ha nincs különösebben kiszáradva a szám, akkor hajnalban kelve már nem nem elég hidratáltak az ajkaim. Ez pl. a Himalájás ajakápolómmal elképzelhetetlen. Ez a krém arra jó, hogy a nagy bajokat rögtön enyhítse, majd utána jöhet a hosszabb távú hidratálás. Nem veszem újra, kipróbálok egy másik koreai terméket, egy ajakmaszkot. Mínusz egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Frissítés: 2017.09.01