Innisfree

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: seppunkata, Módosítva: 2018. január 16.

Ár:   1900 Ft
Kiszerelés:   2,6 g

Selymes tapintású, krémes pirosító, mely a bőrhöz illeszkedve egész nap a helyén marad. Átlátszó tartójából könnyen, bármilyen eszköz nélkül kipattintható, és a választott méretű palettába illeszthető.

5 színben kapható

Alice83

2019. március 20.

03 as piros színt rendeltem..kellemesen krémes ami púderré válik nem túlságosan erős ami nagyon jó hisz természetes fedést lehet vele elérni. hasonló pirosító színt nem láttam már régóta..én biztos h továbbra is koreai sminkek termékeket vásárlok mert annyira szép színeket lehet találni amik vannak visszafogottak és üdék..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.