Innisfree

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,6-2,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: seppunkata, Módosítva: 2018. január 19.

Kiszerelés:   1,6-2,2 g

Magasan pigmentált, erősen tapadó szemhéjfesték, hogy a szín helyén maradjon. Átlátszó tartójából könnyen, bármilyen eszköz nélkül kipattintható, és a választott méretű palettába illeszthető.

25 színben kapható

seppunkata

2018. január 3.

Wow. Bárcsak adhatnék még plusz csillagot.... Nem fűztem túl nagy reményeket ezekhez a szemhéjfestékekhez, de azért reménykedtem, hogy ha már ennyibe kerülnek egyenként és egy szett tokkal együtt minimum 6-7000 Ft, akkor valamennyire megéri majd. Felülmúlta minden várakozásomat, legfőképpen ez a glitteres fajta. Nekem a 19-es van meg, ami egy ilyen kékes-zöldes szín. (neten nekem kékesebbnek tűnt, élőben picit zöldesebb, mint amire számítottam) Bántam is miután megrendeltem, hogy jaj, mire fogom én ezt a színt használni, szinte csak rózsaszínes, barnás árnyalatokat használok. Belenyúltam, hogy kipróbáljam, és levett a lábamról. Krémes, tömény, atom pigmentált, a szememen olyan, mintha vizes lenne, annyira fényvisszaverő. Nézegettem róla az official swatch-okat, de azokon olyan kis haloványan volt felkenve. Na én bumm jó erős szemet csináltam vele. Ez egy esti party-hoz tökéletes szín. Sikkes, mély, vonzó.... Pfú, asszem túl sokat áradozok róla. De én eddig még sosem találkoztam ilyen jó minőségű szemhéjfestékkel. Eddig is használtam Innisfree termékeket, de ezzel most végérvényesen megnyertek maguknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.