Innisfree

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: seppunkata, Módosítva: 2018. szeptember 7.

Kiszerelés:   3,5 g
Kategória:   Sminkek szájra

Az intenzív színpigmentek szorosan kötődnek az ajkakhoz, ezáltal a folyékony ajakrúzs hosszú ideig tartós marad.

10 árnyalatban kapható

seppunkata

2018. augusztus 23.

Az Innisfree kedvenc koreai márkáim közé tartozik, eddig nem nagyon okozott egyik termékük sem csalódást. Már több rúzsom is van tőlük, mind más textúrával és finish-el, gondoltam egy ilyet is kipróbálok.
3-as árnyalatban van meg, ami egy nagyon szép narancsos piros, szinte neon élénkséggel. Szerintem nagyon üde hatást kelt így nyáron. Mattra szárad, enyhén ragacsos marad, de tartós, és nem is szárít. Ha iszom, a poháron picit látszik a nyoma, de egyáltalán nem vészes.
Az igaz, hogy iszonyatosan pigmentált, elég belőle 1 nagyon kicsi is, ujjal eloszlatva több mint elég mindkét ajkamra. Az illata is nagyon kellemes. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.