Innisfree

Ár:   $12   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   130 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ancsr, Módosítva: 2017. július 4.

Ár:   $12
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros

Tengeri sóval dúsított habzó arclemosó az elhalt hámsejtek és a szennyeződések eltávolítására.

ancsr

2017. június 15.

Nagy sószemcsék vannak a lemosóban, ami gyengéden radíroz arcmosás közben. Nekem ez a lemosó nagyon bejön! Több negatív kritikát is olvastam róla, mert viszonylag magas a pH-ja, de a sótartalma meggyőzött, ugyanis bármikor a tengerben fürdök, a bőröm nagyon hálás érte. Az én arcomat nagyon jól tisztítja ez a lemosó. Általában csak reggelente használom, utána természetesen fújok rá tonert, szóval szerintem hamar visszaállítom a bőr természetes pH értékét, így hát nem aggódok, mert tényleg nagyon szép tiszta lesz tőle az arcom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Forrás: ITT