Innisfree

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: seppunkata, Módosítva: 2018. szeptember 7.

Kategória:   Sminkek szájra

Élénk, fényes, olaj alapú ajakszínező, mely sokáig hidratálja az ajkakat.

5 árnyalatban kapható

Wee

2019. augusztus 14.

Kicsit borsos ára van ahhoz képest, hogy nem tartós és tint-ként van reklámozva.
Nagyon lightos színt ad, szinte annyira hogy nem is látszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Nagyon lightos színt ad, szinte annyira hogy nem is látszik.

seppunkata

2018. augusztus 23.

Kockáztattam, és nem sima pirosat, vagy rózsaszínt rendeltem, hanem az 5-ös színt, a Brown Rice Cherry-t. Ahogy a neve is sejteti, ez egy barnás piros árnyalat, inkább őszies szín, nagyon természetes hatást kelt. Egy nagyon pici "hibája" hogy az olaj miatt nekem fura érzésem van tőle, mintha nem kapna levegőt a szám, a bőröm. Picit be is színezi az ajkakat, szóval ha lekopik a fénye, akkor is jól mutat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.