Innisfree

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: andrea91, Módosítva: 2015. november 26.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Hámlasztó lemosó

andrea91

2016. május 18.

Az a durva, hogy nem is kamu. Volt már hasonló jellegű termékem, de az a márványasztalt is simán megtisztította az elhalt bőrtől:))) Ez viszont nem!:D Én száraz bőrre szoktam felkenni, mire ezzel végzek már kezdem is dörzsölni ott ahol kezdtem, és mivel előtte látom hogy hol van több felesleges száraz bőr, állíthatom, hogy tényleg onnan szedi le. Utána szuperül beszívódik minden, nagyon jó érzés. Lemosni is nagyon egyszerű, nem ragad, nem habzik, és nem is sikamlós vízzel érintkezve, szóval egy csomó tipikus körülményességtől mentes. :) Az illata nem erős, de nekem nem tetszik, viszont lemosás után teljesen el is tűnik legalább.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.