Institut Karité Paris

Ár:   1890 Ft és 3490 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Cherry Garden, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. július 6.

Ár:   1890 Ft és 3490 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml
Lelőhely:   Cherry Garden, online
Kategória:   Testápolók

98% tisztaságú sheavajkivonat, melyet 2% rózsaillattal fűszereztek mindazok számára, akik nap mint nap érezni szeretnék bőrükön a rózsa érzéki, nőies aromájának és az A-, D-, E-, F-, valamint K-vitaminban gazdag tápláló sheavajnak e csodás kombinációját. A speciálisan, minőségi összetevőkből kifejlesztett prémium parfüm a hagyományos illatanyagokkal ellentétben még a legérzékenyebb bőrt sem irritálja.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Geraniol, Linalool, Citronellol