Interherb

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TimiK, Módosítva: 2019. december 27.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   drogériák, bioboltok, online
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrtípus:   Száraz

Extra magas hatóanyag-tartalom a feszes, rugalmas bőrért

A készítmény hatóanyaga szabadalmaztatott technológiával gyártott nagy tisztaságú, igazoltan magas hatásfokkal hasznosuló kollagén és hyaluronsav kivonat. A kollagén egy vízmegkötő tulajdonságú összetett fehérje, a bőr struktúrájának nélkülözhetetlen vázanyaga. A hyaluronsav a porcok építőanyaga.
E készítmény a szer­vezet számára könnyen hasznosuló kollagén és hyalu­ronsav mellett C-vitamint is tartalmaz, mely hozzájárul a megfelelő kollagén képződéshez és ezen keresztül a bőr normál állapotá­nak, működésének fenntartásához.

Összetevők: kollagén kivonat (500,0 mg), C-vitamin (200,0 mg, RDA: 250%), hyaluronsav kivonat (50,0 mg), tömegnövelők (mikrokristályos cel­lulóz, karboxi-metil-cellulóz-nátrium, hidroxi-propil-metil-cellulóz), csomó­sodás gátlók (talkum, magnézium-sztearát, polietilénglikol), színezék (titán-dioxid, kárminvörös)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

SGGK

2018. március 29.

Nekem egy honap rendszeres szedes utan, latvanyosan eltuntek az aprobb rancaim. Szerintem a hosszutavon fogom alkalmazni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 29.

Kinga00

2018. március 16.

pènz kidobás ! Megvettem lelkessen szedtem minden este.A második doboz után sem láttam változást de azèrt megvettem a harmadikat is gondoltam nálam kèsöbb jelentkezik a hatás. De sajnos semmi

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 16.

Akara

2017. december 19.

Így két hónap folyamatos szedés után már tényleg látszik a hatása. (Régebben is beszedtem egy egyhavi adagot, de utána nem folytattam a kúrát, egyszerűen kiment a fejemből.) Szinte egyik napról a másikra történt a "csoda". Legalábbis én így vettem észre. A finomabb szem körüli ráncok kisimultak, a bőröm tényleg feszesebb, egészségesebb. Körmön nem igazán látom, mert műkörmöm van, illetve a hajam is festett szöszi, ezért azon is nehéz lenne javítani, de persze nincsen egyik sem rossz állapotban.
Sajnos amire nagyon vágytam, azon nem igazán segített: a pattanások utáni hegeken nem halványított egy kicsit sem. Pedig TCA hámlasztáson is voltam közvetlenül a szedés kezdete előtt. Mintha semmi sem akarna működni. De azért szedem még tovább, mert ezt leszámítva tényleg bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

junglequeen

2017. október 9.

Én is nyereményjáték keretében kaptam meg a terméket és kb. ugyanazt tudom elmondani róla, mint az előttem szólók.
Nem igazán vettem észre a bőrömön változást. De azt gondolom, hogy egy hónap alatt nem is szabad csodát várni semmilyen "belső" bőrápolási kiegészítőtől...
Huzamosabb használat során feltételezem, hogy lenne eredménye, de biztosan nem tudhatom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 9.

bizsuka

2017. július 12.

Anyukám szedte be az egy hónapos adagot, nagyon meg van elégedve vele, a körmein és a haján vett észre változást. A körmei könnyen töredeztek és nagyon megerősödött tőle, így már újra is vette :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

errita077

2017. július 5.

Számomra ez egy csodaszer.Évek óta szedem,a térdfájásom elmúlt,a bőröm,nemcsak az arcomon,feszesebb,teltebb,puhább.A hatást csak 3-4 hónap múlva várjátok,én kb.3 éve szedem,kihagyás nélkül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 5.

Bog

2017. június 24.

Krémmániától katam.
Úgy gondolom, hogy egy hónapos kúrától túl nagy változást nem lehet várni, nem is vettem észre semmit. Tervezem, hogy szedem tovább, majd utána updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 24.

Krémmániától katam.

mokojka

2017. június 18.

Krémmánián keresztül kaptam tesztelésre. Becsülettel beszedtem az összeset,hogy valós véleményt tudjak alkotni.1 hónap alatt,amíg tartott semmilyen hatást/változást nem vettem észre sem pozitív sem negatív irányban. A ráncaim nem halványodtak, a bőröm nem lett feszesebb és nedvességtől duzzadóbb:) A hajam, körmöm állapotán szintén nem változtatott egy hangyányit sem. Hozzáteszem,hogy ha hat is, ahhoz biztos,hogy nem elég 1 hónap, tehát az eredménytelenség nem feltétlenül a termék hibája,ezért megelőlegezem neki a 3 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 18.

ravasz

2017. június 12.

Én is a krémmániás nyereményjátékon nyertem egy dobozzal. Így, az utolsó levél megkezdésével elhatároztam, hogy írok ide egy előzetest.
1 hónapos kúrától nem vártam sok eredményt, az első hét után viszont észrevettem, hogy reggelente kevésbé volt zsíros az arcbőröm. Semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam eddig a szedése alatt, nem jelentek meg a szokásos egy-kettőnél több pattanás az arcbőrömön. Sőt, amik megjelentek, hamarabb gyógyultak. A körmöm erősebb lett, nem tudom, ennek tehető -e be. A ráncaimon változást nem tapasztaltam, de lehet, hogy ehhez hosszabb ideig kellene szednem.
Ha esetleg valamilyen változást tapasztalnék a doboz elfogytáig, akkor mindenképp frissítem a véleményt! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

sieszter

2017. június 12.

Krémmániás játékon nyertem, köszönöm szépen!
Mindjárt elfogy az egyhavi adag, ideje értékelnem. Nem igazán tudok mit mondani, ennyi idő után nem látok változást a bőrömön. Nem folytatom a kúrát, visszatérek az élesztő tablettához. Aki szeretné kipróbálni, annak annyit tudok mondani, h pattanásokat nem okozott és gyomorfájást sem tapasztaltam a szedése alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 12.

Krémmániás játékon nyertem, köszönöm szépen!