Interherb

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TimiK, Módosítva: 2019. december 27.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   drogériák, bioboltok, online
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrtípus:   Száraz

Extra magas hatóanyag-tartalom a feszes, rugalmas bőrért

A készítmény hatóanyaga szabadalmaztatott technológiával gyártott nagy tisztaságú, igazoltan magas hatásfokkal hasznosuló kollagén és hyaluronsav kivonat. A kollagén egy vízmegkötő tulajdonságú összetett fehérje, a bőr struktúrájának nélkülözhetetlen vázanyaga. A hyaluronsav a porcok építőanyaga.
E készítmény a szer­vezet számára könnyen hasznosuló kollagén és hyalu­ronsav mellett C-vitamint is tartalmaz, mely hozzájárul a megfelelő kollagén képződéshez és ezen keresztül a bőr normál állapotá­nak, működésének fenntartásához.

Összetevők: kollagén kivonat (500,0 mg), C-vitamin (200,0 mg, RDA: 250%), hyaluronsav kivonat (50,0 mg), tömegnövelők (mikrokristályos cel­lulóz, karboxi-metil-cellulóz-nátrium, hidroxi-propil-metil-cellulóz), csomó­sodás gátlók (talkum, magnézium-sztearát, polietilénglikol), színezék (titán-dioxid, kárminvörös)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

viragi

2017. május 22.

Akciósan szoktam venni, mert eléggé drága, kúraszerűen szedtem a forte-t ill. a classic-ot is. Én nem vettem észre nagy, kézzel fogható változást, de azt sem tudom megítélni, hogy milyen lenne, ha nem szedtem volna. Úgy gondolom, h ártani nem árt, és lehet, h hosszabb távon van hatása, még ha nem is látványos, ezért adok rá 3-t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 22.

Timiko

2017. április 18.

Korábban a Classic változatot szedtem, de a Forte-ban 500 mg kollagén van. 3 hete szedem, és a bőröm rugalmasabb, hasonlóan sima, mint egy kozmetikai kezelés után. Szerintem megéri azt az 1800-2000 Ft-ot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 18.

Ryana

2017. április 18.

Placebo.
Lelkiismeretesen beszedegettem, semmi hatása nem volt. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 18.

Placebo.
Lelkiismeretesen beszedegettem, semmi hatása nem volt. Pénzkidobás.

gumibogyo11

2017. február 10.

Én is a forte változatot vettem, most fog elfogyni az 1. havi adag. Nekem a szokásos szarkalábak, nevetőráncok és a homlokamon pár vízszintes csíkocska megjelenésének lassítása (eltűntetése?) lenne a cél így a 30 felé közelítve. Mondjuk én most kúraszerűen szedek mellé biovanne-t és megiszom napi legalább 2-3 liter folyadékot (főleg vizet és zöld teát) de az eredmény szemmel látható és nemcsak a ráncok halványodtak de az arcbőröm is szép, üde. Mellé egyébként a Body shop éjszakai arcmaszkját használom mondjuk olyan heti 3-4 szer kenem fel este, nappal pedig az Yves rocher BB krémjét kezdtem el használni ami elvileg szintén segít a mini ráncokon. Olyan 25 körülinek szoktak nézni, szerintem most simán letagadhatok még 2-3 évet :) Összességében szerintem ez is hozzájárult és szerintem egy 3 hónapos kúrát mindenképp megcsinálok vele, aztán jövök a továbbiakkal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 10.

Harmatka

2016. március 3.

Kicsivel több, mint egy hónapja szedem rendszeresen ezt a kapszulát és több pozitív hatását is tapasztalom: a bőröm rugalmas és kisimult, a hajam és a körmöm erősebb, de még az ajkam is kevésbé vízhiányos. Véleményem szerint megéri rendszeresen szedni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 3.

0808

2016. január 22.

Én a Classic változatot szedem fentebb pedig az extra leírása látható. A classic csak kollagént és hialuronsavat tartalmaz, az extra pedig a fentieket. Az igazán látható, érezhető eredményhez 2-3 hónap minimum kell, úgyhogy én nem adom fel, egyenlőre hallgatok, csak megsúgom halkan - jó kis cucc ez ... 1 hónap múlva visszajövök! Az eddigiekért 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 22.

laracroft

2015. december 19.

A forte változatot szedem már egy hónapja, de sajnos semmi észrevehető változást nem tapasztaltam.... :( Adok még neki egy kis időt.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 19.

mikmanb

2015. január 2.

Egy hónap után éreztem a változást, a bőröm rugalmasabbá vált, pedig hajlamos "bekeményedni".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 2.

Ency

2014. június 7.

3 hőnapig szedtem ,kúraszerűen és semmi változást nem vettem észre !:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 7.

3 hőnapig szedtem ,kúraszerűen és semmi változást nem vettem észre !:(

Pöti

2014. június 4.

Biotech-es hyaluronsav+kollagén kapszulát szedtem, azt cseréltem erre a termékre, pontosabban a forte változatára. Negyed áron hozza ugyanazt a hatóanyag mennyiséget. Engem meggyőzött, a hatásával is elégedett vagyok, most nagyon jó állapotban van a bőröm.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 4.