invisibobble

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hdori23, Módosítva: 2020. március 31.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szépítő eszközök

"A hajkiegészítő segítségével ugyanazon időben hordhatod lófarokba a hajadat és viselhetsz fejpántot, így a következő edzést semmi sem akadályozhatja meg. Tökéletes megoldás a rakoncátlan haj számára. Az integrált invisibobble® klasszikus spirálformája feszes és erős tartást tesz lehetővé, miközben gyengéd a hajhoz, és sima felületének köszönhetően könnyedén eltávolítható. A hajpánt belső részén található lágy szilikon barázdák biztosítják, hogy biztosan a helyén a maradjon."