invisibobble

Ár:   1375 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: oaxaca, Módosítva: 2020. március 24.

Kiszerelés:   3 db
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Egyéb

• Nem hagy nyomot a hajban.
  • Különleges formája ideális tartást biztosít.
  • Valamivel kisebb, mint az ORIGINAL változat, de mindenekelőtt finomabb spirálformájú.
  • A csuklón úgy néz ki, mint egy divatos karkötő.
  • Spirál formájának köszönhetően kiváló komfortérzetet biztosít.
  • Könnyen eltávolítható a hajból.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

csill87

2020. június 7.

Néha olyan hülyeségek után tudok vágyakozni olyan hosszú ideig..... évek óta kerülgettem ezeket a hajgumikat de hittem is meg nem is, hogy jók. Végül csak megvettem ezt a változatot a rossmannaban és milyen jól tettem. Úgy tudok szoros copfot kötni,hogy nem fáj a fejem, nem húzza a hajam, ez minden pénzt megér, annyira kényelmes! Nekem ez a tavasz egyik kedvence. Igen, egy hajgumi 😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.