invisibobble

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, Módosítva: 2019. november 29.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Az elegáns bársony Sprunchie hajgumi belsejében original spirál hajgumi rejtőzik, így biztosítva a klasszikus invisibobble előnyeit. A Sprunchie az invisibobbles kiváló tulajdonságaival ötvözött retro fodros hajgumi. A félig bársonnyal körbevett átlátszó spirálos hajgumi nem töri a hajat, valamint tökéletes tartást biztosít.

3 színben kapható

cintialaura

2020. június 28.

Két csillag a dizájn miatt, egyébként az ára negyedét éri meg maximum. Másfél hónapos (nem mindennapi, és nem kismilliószor körbetekerős) használat után már nyúlt annyit, hogy nem elég kétszer körbetekernem a vékonyszálú hajam ha copfba akarom fogni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 28.

edinaa225

2020. június 14.

Babapink színben sikerült beszereznem a Rossmanban:) Nagyon imádja a kis vékonyszálú hajam. Jól tart, nem húzza, nem hagy nyomot a hajban, és persze nem roncsol. Ára viszont magas, ami miatt levonok 1 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

rafi

2020. április 20.

Imádom!! Már két színem is van, de tervezek többet beszerezni. Sokkal jobb minőségű, mint a hagyományos, márkátlan és nem spirálhajgumi-belsőjű változatok. Sok, derékig érő hajam van, tökéletesen megtartja, akár kontyban, akár copfban hordom vele a hajam, közben mégsem töri meg (csakúgy, mint a "meztelen" változata). Viszont nagyon könnyen ki lehet szedni még a kócolódó hajból is. Emellett iszonyat cuki és kényelmes viselet. Nem a legolcsóbb, de hosszú távú partner, úgyhogy a hajunk egészsége érdekében szerintem megéri befektetni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 20.

paranoidcat

2020. április 20.

Két egyformát vettem, a göndör hajamat két kontyba szoktam vele fogni alul, ami szerintem mókás viselet, ezzel a hajgumival meg kifejezetten ari.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

silence

2020. január 2.

Egyszerre vettem belőle 2-őt (más - más színben), de az én hajamat sajnos nem tartotta meg eléggé, mert rengeteg hajam van, ami ráadásul hátközépig - derékig ér. Nagyon sajnálom, mert amúgy nagyon jó ötletnek tartom ezt a Sprunchie-t; tök jó hogy nem roncsol, és emellett cuki viselet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

Tundesz99

2019. november 29.

A "borítás mentes" változatát használom már több mint egy éve. Mikor rábukkantam erre a változatra nagyon megörültem, mert az újra divatossá vált kiegészítőt most a hajam roncsolása nélkül is tudom használni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 29.