invisibobble

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, Módosítva: 2019. november 29.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Az elegáns bársony Sprunchie hajgumi belsejében original spirál hajgumi rejtőzik, így biztosítva a klasszikus invisibobble előnyeit. A Sprunchie az invisibobbles kiváló tulajdonságaival ötvözött retro fodros hajgumi. A félig bársonnyal körbevett átlátszó spirálos hajgumi nem töri a hajat, valamint tökéletes tartást biztosít.

3 színben kapható

invisibobble Sprunchie Hajgumi - új, bontatlan
Ár: 1500Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után posta vagy foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Brunettee

2023. október 17.

Természetesen ki kellett próbálnom őt is, ha már a sima verzióból is van otthon. Éjszakára vettem, a korábbi próbálkozásaim nem voltak túl sikeresek. Utálom befonni éjjelre a hajam, így maradt a laza konty a fejem tetejére (vékony szálú, átlagos mennyiségű a sörényem). Ehhez viszont kellett olyan hajgumi, ami nem tépi a hajam, nem szoros, de azért tart is, lehetőleg nem nagyon hagy nyomot (egy picit azért szokott, az lenne a csoda, ha nem tenné), és az sem baj, ha nem ronda (ez nem szempont, nem divatbemutatóra kell). Így szereztem be őt, nagyon halvány rózsaszín, picit márvány mintás verzióban. Egyszerűen tökéletes. Kétszer tekerem meg a hajamon, ez így pont annyira tart, amennyire kell alváshoz, viszont nem húz. Ha sportolni akarnék benne, vagy mondjuk munkába menni, akkor azért elég hamar szétcsúszna a hajam, de arra meg ott a sima, vagy a slim verzió (az is van, igen) ugyanilyen variációban, na az meg aztán tart rendesen - és tép is, sajnos. Most tervezek még belőle venni, nekem tetszik. Drága, persze, hogy az, de ezt elnézem neki - és türelmesen várok az akciókra, hátha szerencsém lesz. Azt nem állítom, hogy nem lehet nélküle élni, de nekem komfortos a használata, így hát szeretem is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 17.

fannivea

2022. augusztus 11.

Probaltam napkozben es ejszakara is. Sehogysem valt be.
Tul szoros, vagy semennyire sem tart…
Varom hatha kinyulik kicsit a muanyag es akkor kenyelmesebb lenne.
De jelenleg nagy csalodas☹️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 11.

Probaltam napkozben es ejszakara is. Sehogysem valt be.
Tul szoros, vagy semennyire sem tart…
Varom hatha kinyulik kicsit a muanyag es akkor kenyelmesebb lenne.
De jelenleg nagy csalodas☹️

hdia

2022. június 10.

Nagyon szeretem, két éve megvan és mindennapi használat mellett sem volt vele minőségi gond.
Az ára miatt 4 csillag csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 10.

Az ára miatt 4 csillag csak.

linca002

2022. június 10.

ez az a termék, amit már régóta nézegetek, de úgy voltam vele, hogy biztos csak parasztvakítás lehet, de végül úgy voltam vele, hogy ha már ennyi ideje nézgetem, megveszem...sajnos ennél többet is elköltöttem már hülyeségekre.

de ez valami csodálatos!!!!! :D hát nem hiszem el!! :D
sok, vastag hajam van, eddig sosem tudtam úgy szoros lófarkat kötni hogy ne fájjon a fejem pár óra múlva, de ezzel végre sikerült! :)
nem húz, mégis gyönyörűen tart, és szép is :)
max csillag!

de ez valami csodálatos!!!!! :D hát nem hiszem el!! :D
nem húz, mégis gyönyörűen tart, és szép is :)
max csillag!

Vivus94

2022. május 16.

Ez is egy olyan tipikus termék, ami körül akkora volt a hype, hogy inkább elkerültem, majd beadtam a derekam és megértettem a hypeot. Nem tudtam, hogy mitől jobb, mitől kellene nekem jobban, mint egy hagyományos scrunchie, de a tudatos hajápolás és a termékkel való tapasztalat megadta a választ a kérdésemre. Elég erősen tart, pedig rengeteg, vastag szálú és hosszú hajam van, nem húzza, nem tépi, nem akad be. És már csak hab a tortán, hogy kis forróvíz és újjá lehet varázsolni. Jó kis cucc

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 16.

justfanny7

2021. szeptember 13.

göndör hajhoz tökéletes, nem töri, húzza. csak invisibooblet veszek, mert ha kinyúlik forró vízben simán tudom regenerálni :D a scrunchie feature meg extra cuki :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 13.

Cosette

2021. szeptember 12.

Egy pink és két fekete elégedett tulaja vagyok =) Hullamos, erösen kócolódó hajam van, amit nagyon gyakran hordok kontyban, viszont a sima gumikat lehetetlen kibányászni a hajamból, a meztelen változata pedig gyakran húzza a hajam. Ezt viszont minden nehézség nélkül ki tudom szedni, nem hagy nyomkt és jól tart. Kb egy hónap alatt nyúlik ki, de mivel van három (kettőt samponhoz csomagolva szereztem), a következő bevetésre visszaállnak szorosra :) Az ára tényleg elég húzós de sokkal tovább kitartanak, mint a sima hajgumik és kíméletesebbek is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 12.

Nessy

2021. június 7.

A kék, fehér pöttyös verzió van meg, anyukámtól kaptam. Nagyon szeretem az Invisibobble termékeket, nem használok már jó pár éve mást a hajamban.
Szerintem nagyon aranyos ez a változat és jól is tart... de azért nem annyira szuper mint az eredeti, könnyebben kicsúszik!
4 csillagot adok, mert forró vízbe téve ez is visszanyeri az alakját és egy egyszerű lófarkat is cukibbá tesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 7.

cintialaura

2020. június 28.

Két csillag a dizájn miatt, egyébként az ára negyedét éri meg maximum. Másfél hónapos (nem mindennapi, és nem kismilliószor körbetekerős) használat után már nyúlt annyit, hogy nem elég kétszer körbetekernem a vékonyszálú hajam ha copfba akarom fogni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 28.

edinaa225

2020. június 14.

Babapink színben sikerült beszereznem a Rossmanban:) Nagyon imádja a kis vékonyszálú hajam. Jól tart, nem húzza, nem hagy nyomot a hajban, és persze nem roncsol. Ára viszont magas, ami miatt levonok 1 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.